Naujos knygos vaikams

  

* Petras Žemkauskas „Kai šilas kvepia medumi", „Piniginė ir sargiukas“, „Du netikėtumai“, „Vijurkėlio kapela ir cirkas“

kai-silas-kvepia-medumi z1 

„Kai šilas kvepia medumi", „Piniginė ir sargiukas", „Du netikėtumai", „Vijurkėlio kapela ir cirkas" - tai nuostabios, eiliuotai pateiktos, šiuolaikiškos, vaikiškos istorijos.

Vijurkas knygelėse sumanus, muzikalus, darbštus, išdykęs ir apsukrus, gailestingas ir išsiblaškęs, rūpestingas ir naujų nuotykių ieškotojas...


* Virginijus Malčius „Ilgų kojų istorija"

image
 

Anupras Smilgis kilęs iš garsios SMILGIŲ giminės, turinčios keistą išskirtinį bruožą – kojas. „Kas su jomis ne taip?" – paklausite jūs. ILGIS. Ir ką gi veikti turint tokias baisiai ilgas kojas?

Šmaikšti rašytojo ir dailininko Virginijaus Malčiaus knyga apie berniuką Anuprą, kurio svajonėms išsipildyti trukdo ilgosios kojos... Tačiau išeitis yra!

Tai jau antroji rašytojo ir dailininko Virginijaus Malčiaus knygelė vaikams.


* John Flanagan „Karališkasis žvalgas"

zvalgo-mokinys-karaliskas-zvalgas274 z1

– Treniruokis toliau, – paliepė mokytojas.

– Kol pataikysiu, – pažadėjo Madė.

Tačiau Vilis ją pataisė.

– Ne. Kol niekada neprašausi.

Jau seniai niekas nematė Vilio šypsantis. Ką daryti, kai geriausias karalystės žvalgas puola į neviltį ir niekas jam neberūpi, net karalystės reikalai? Jo buvęs mokytojas Holtas, kaip visada, pasiūlo išeitį. Viliui reikia mokinio. Tokio mokinio, kurio šaunusis žvalgas niekad negalėtų atsisakyti.


* Holly Webb „Smalsi katytė"

cdb Smalsi-katyte th

Pradėjusi eiti į mokyklą, Amber labai nerimauja dėl savo katytės Runcės. Jai patinka tyrinėti, o išmokusi užlipti ant tvoros ir atėjusi į priekinį sodą, ji gali lengvai pakliūti į bėdą.

Vieną dieną Runcė pastebi statybininko autobusiuką atviromis durimis ir įšoka į jį. Katytei nespėjus pasižvalgyti, durys užsitrenkia ir autobusiukas išvažiuoja. Pagaliau Runcė ištrūksta, bet neturi supratimo, kaip grįžti namo. Ar jai pavyks rasti kelią pas Amber?


 * Filmas „Alisa Veidrodžio karalystėje"

613Dibz3MCL 

Fantastinis nuotykių filmas „Alisa Veidrodžio karalystėje", kaip ir prieš šešerius metus susukta Timo Burtono istorija, yra klasikinės Lewiso Carrollo pasakos interpretacija. Šįkart legendinės ekranizacijos ėmėsi režisierius Jamesas Bobinas, o Timas Burtonas sėdo į prodiuserio kėdę.

Šiame filme žiūrovai vėl išvys tuos pačius veidus, kurie prieš kiekvieną filmavimo dieną valandų valandas praleisdavo grimo kėdėse – Mia Wasikowską vaidinančią Alisą, Johnny Deppą – Išprotėjusį skrybėlininką, Heleną Bonham Carter – Raudonąją karalienę ir kitus jau pažįstamus personažus bei nemažai naujų veikėjų, pavyzdžiui, Laiką, kurį įkūnys Sacha Baronas Cohenas.