Naujienos

Nauji leidiniai bibliotekoje

Nauji leidiniai bibliotekoje

2019 m. gruodžio mėnesį Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos fondas papildytas naujais leidiniais.
Visas naujai gautų knygų sąrašas pateikiamas bibliotekos kompiuteriniame kataloge adresu: http://bit.ly/2lNwlJb, skyriuje „Nauji dokumentai“. Atlikdami leidinio paiešką bibliotekos elektroniniame kataloge sužinosite, kuriame artimiausiame bibliotekos padalinyje galite pasiskolinti, užsisakyti ar rezervuoti leidinį.

Skaityti daugiau...

Nauja paslauga bibliotekoje

Nauja paslauga bibliotekoje

Nauja knygų grąžinimo paslauga Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos skaitytojams.

Skaitytojas, paėmęs knygą viešojoje bibliotekoje (Vytauto g. 21, Garliava, Kauno raj.), gali ją grąžinti ir bet kuriame Kauno rajono bibliotekos filiale.

Skaityti daugiau...

Kauno raj. sav. viešojoje bibliotekoje įgyvendinamas projektas "Prisijungusi Lietuva"

Skaitmeninio raštingumo kursai Karmėlavoje

Projekto „Prisijungusi Lietuva“ tikslas – padėti gyventojams išmokti efektyviai, saugiai, atsakingai naudotis informacinėmis technologijomis bei internetu ir jo teikiamomis galimybėmis. Projektas „Prisijungusi Lietuva“ realizuojamas visoje Lietuvoje ir yra nukreiptas į gausią gyventojų tikslinę grupę – apie 500 tūkst. asmenų, kurie vis dar nesinaudoja internetu arba kurių skaitmeniniai įgūdžiai yra nepakankami.

Skaityti daugiau...

Saulėtekio bibliotekos gruodžio mėnesio veiklos

Saulėtekio bibliotekos gruodžio mėnesio veiklos

Gruodžio mėnesį jaunieji bibliotekos lankytojai susitiko su nuostabia vaikų knygelių „Kaip zuikis jausmus pažino“ bei „Kariesas, ėduonis ir Domo dantukai“ rašytoja Šarūne Baltrušaitiene. Kadangi knygelė buvo jau perskaityta vykdant garsinius skaitymus, vaikai turėjo tikrai nemažai įvairaus pobūdžio klausimų, susidomėję klausėsi pasakojimų apie knygelių rašymo procesus, idėjas.

Skaityti daugiau...

Pradinukai Piliuonos bibliotekoje

Pradinukai Piliuonos bibliotekoje

Atnaujintoje Piliuonos bibliotekoje pradinukai atrado naujas smagias erdves paskaityti, aplankyti  parodas, surengti neįprastas pamokas.

Pirmokai su mokytoja Danute Stankevičiūte susipažino su biblioteka, įsigijo skaitytojo bilietus,  smagiai susėdę ant sėdmaišių klausė pasakų ir patys skaitė knygeles.

Skaityti daugiau...

Kūrybinės dirbtuvėlės Piliuonos bibliotekoje

Kūrybinės dirbtuvėlės Piliuonos bibliotekoje

Kalėdinės kūrybinės dirbtuvėlės Piliuonos bibliotekoje ir knygų išdavimo punkte Viršužiglyje. Piliuonoje su pirmokais ir jų mokytoja Danute Stankevičiūte dekoravome žaisliukus spalvotu smėliu. Vaikai klijavo spalvotą smėlį ant putplasčio rutuliukų, maišė spalvas, kūrė raštus. Sukurtais žaisliukai pirmokai papuošė savo klasės eglutę.

Skaityti daugiau...

Domeikavos bibliotekoje projekto „Prisijungusi Lietuva“ kompiuterinio raštingumo mokymai pradedantiesiems ir pažengusiems

Domeikavos bibliotekoje projekto „Prisijungusi Lietuva“ kompiuterinio raštingumo mokymai pradedantiesiems ir pažengusiems

Gruodžio 2 – 19 dienomis Domeikavos bibliotekoje vyko projekto „Prisijungusi Lietuva“ kompiuterinio raštingumo mokymai pradedantiesiems. Dalyviai buvo supažindinti su skaitmeninių įrenginių naudojimosi pagrindais. Taip pat išmoko naudotis elektroniniu paštu, susirasti informaciją internete bei dirbti su Microsoft Word programa.

Skaityti daugiau...

Šlienavos bibliotekoje – Girionių darželio ir Panemunės lopšelio – darželio auklėtinių darbelių parodos

Šlienavos bibliotekoje –  Girionių darželio ir Panemunės lopšelio – darželio auklėtinių darbelių parodos

Šlienavos bibliotekoje – šventinės nuotaikos. Į biblioteką atkeliavo nuostabūs vaikučių, jų auklėtojų ir tėvelių kalėdiniai darbeliai. Į kūrybinį procesą įtraukė šauniosios pedagogės – Audra Čiukšienė (Panemunės lopšelio-darželio pedagogė) ir Girionių darželio pedagogė Gailutė Bykovienė. Jos ir atvežė sukurtus darbelius į biblioteką. Bibliotekos lankytojus džiugina nuotaikingi seniai besmegeniai ir puošniosios kalėdinės eglutės.

Skaityti daugiau...

Knygelės "Kaip zuikis jausmus pažino“ pristatymas Čekiškėje

Knygelės

Gruodžio 16 d. Čekiškės bibliotekoje apsilankė Čekiškės Pr. Dovydaičio gimnazijos ketvirtos klasės mokiniai su mokytoja J. Žėglevičiene. Čia juos pasitiko rašytoja Š. Baltrušaitienė, kuri pristatė mokiniams savo knygelę "Kaip zuikis jausmus pažino“.

Skaityti daugiau...

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Direktorės sveikinimas 2020 m.

Tegul laimė, kuri vaikšto po žemę, sustoja ties Jūsų durimis ir tai, ko tikėjotės, išsipildo. Pasitikite šv. Kalėdas ir Naujuosius metus su šviesia viltimi. Linkiu linksmų, gražių švenčių Jums ir Jūsų artimiesiems!

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Direktorė Irena Viktorija Stančiauskienė