Pradinis Naujienos

Nauji leidiniai bibliotekoje

2019 m. rugsėjo mėnesį Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos fondas papildytas naujais leidiniais.
Visas naujai gautų knygų sąrašas pateikiamas bibliotekos kompiuteriniame kataloge adresu: http://bit.ly/2lNwlJb, skyriuje „Nauji dokumentai“. Atlikdami leidinio paiešką bibliotekos elektroniniame kataloge sužinosite, kuriame artimiausiame bibliotekos padalinyje galite pasiskolinti, užsisakyti ar rezervuoti leidinį.

Skaityti

Filmai apie rajono viešąsias bibliotekas, jų lankytojus ir paslaugas

ExlibrisČia rasite filmus apie rajono viešąsias bibliotekas, ju paslaugas ir lankytojus.

Skaityti

Viešojoje bibliotekoje pradėtas įgyvendinti ES finansuojamas projektas

2018 m. rugsėjo 25 d. pasirašius sutartį tarp Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir Europos socialinio fondo agentūros, Garliavos mieste pradėtas įgyvendinti projektas „Kai idėjos virsta realybe: Garliavos miesto bendruomenės aktyvinimas ir stiprinimas, mažinant socialinę atskirtį“.

Skaityti

Kauno raj. sav. viešojoje bibliotekoje įgyvendinamas projektas "Prisijungusi Lietuva"

Skaitmeninio raštingumo kursai Karmėlavoje

Projekto „Prisijungusi Lietuva“ tikslas – padėti gyventojams išmokti efektyviai, saugiai, atsakingai naudotis informacinėmis technologijomis bei internetu ir jo teikiamomis galimybėmis. Projektas „Prisijungusi Lietuva“ realizuojamas visoje Lietuvoje ir yra nukreiptas į gausią gyventojų tikslinę grupę – apie 500 tūkst. asmenų, kurie vis dar nesinaudoja internetu arba kurių skaitmeniniai įgūdžiai yra nepakankami.

Skaityti

Viešojoje bibliotekoje buvo apdovanoti aktyviausi vasaros iššūkio dalyviai

Visą vasarą bibliotekoje vykusi skaitymo akcija "Vasara su knyga" pagaliau pasiekė finišą!
Rugsėjo 20 d. Kauno rajono savivaldybės Viešosios bibliotekos vaikų centre buvo pasveikinti ir apdovanoti aktyviausi šios akcijos dalyviai: Grigas Maciulevičius, Gustas Stagniūnas, Ūla Geištoraitytė, Aurėja Davidonytė ir Rūta Mackevičiūtė.

Vaižganto 150-ųjų metinių minėjimas Čekiškės bibliotekoje

Rugsėjo 19 d. į Čekiškės biblioteką susirinko P. Dovydaičio I-mos gimnazijos klasės mokiniai ir lietuvių kalbos mokytoja L. Litvinskienė. Renginio tema: "Laimės ieškojau kitiems, o tapau laimingu pats“, skirta J. Tumo Vaižganto 150-osioms metinėms paminėti.

Pirmoji pažintis su biblioteka

Vėsų, bet saulėtą rugsėjo 20-osios rytą, pirmam susipažinimui, Neveronių biblioteka pakvietė guvių, drausmingų ir rimtai nusiteikusių Neveronių vaikų lopšelio - darželio "Pelėdžiukų" grupės auklėtinius ir jų vadovę Antaniną Rockiną. Po pristatymo - "kas ta Neveronių biblioteka?", vaikai visą valandą dalyvavo edukaciniuose mokymuose.

Skaityti

Projekto „Prisijungusi Lietuva“ skaitmeninio raštingumo mokymai Ežerėlio bibliotekoje

Rugsėjo mėn. 11 ir 18 dienomis Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Ežerėlio filiale vyko nemokami skaitmeninio raštingumo mokymai pažengusiesiems pagal projekto „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” programą „Efektyvus laiko planavimas ir bendravimas“. Skaitmeninio raštingumo mokėsi 12 Ežerėlio gyventojų. Mokymus vedė lektorė Diana Šarakauskaitė.

Skaityti

Kauno rajono savivaldybės Viešojoje bibliotekoje įsikūrė autorinės lėlės

Jau visą rugsėjo mėnesį viešojoje bibliotekoje svečiuojasi tikrai išskirtinės vienetinės lėlės iš veltinio, o šiandien savo ne vienerius metus kurtų lėlių parodą atvyko pristatyti ir jų autorė Zofija Veikšienė. Kaip teigia pati Zofija, „Sofi dolls“ (taip vadinasi šių nuostabių meno kūrinių puslapis facebook paskyroje) yra tarsi pačios menininkės minčių ir jausmų atspindys, perteikiantis jos vertybes, jausmus ir požiūrį į gyvenimą.

Skaityti

Fotografės Ivetos Pikutienės darbų paroda „Ugnies valdovai“ Karmėlavos bibliotekoje

Karmėlavos bibliotekos lankytojai turi galimybę pasigrožėti nauja fotografijos paroda, kurioje įamžinti Kauno 1-sios ugniagesių komandos pasiruošimo darbui ir poilsio akimirkos. Fotografė teigia, kad ji siekė užfiksuoti ugniagesių emocijas.