Pradinis Naujienos

greitas knygu uzsakymas

Biblioteka visiems

biblioteka visiems kvb

Nuo 2020 m. lapkričio mėn. Lietuvos viešųjų bibliotekų duris puošia išskirtinis ženklas – spalvota dėlionė „Biblioteka visiems“. Skirtingos elementų spalvos ir jų susijungimas rodo gebėjimą priimti vieniems kitus, nepaisant mūsų skirtumų ir įvairumo bei simbolizuoja bibliotekų ketinimą didinti savo paslaugų prieinamumą įvairią negalią turintiems žmonėms, skatinti visuomenės informuotumą ir ugdyti toleranciją.

SKAITYTOJŲ DĖMESIUI !

kvieciame7

Nuotolinės edukacijos

nuotolines edukacijos2

Bibliotekos virtualios edukacijos

virtualios edukacijos

Kaip susirasti darbą?

love job

In Memoriam Olegui Karavajevui 1946-2021

Pačią pirmąją Naujųjų metų valandą po sunkios ligos į amžinybę tyliai išėjo garliavietis dailininkas Olegas Karavajevas. Gedime visi: sūnus, seserys, draugai, mokiniai, kolegos.

Skaityti

Veiklų įvairovė Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos virtualioje erdvėje

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka aktyviai įtraukė Kauno rajono bendruomenę į nuotolines veiklas ir mokymus paskutinį šių metų gruodžio mėnesį. Bibliotekos darbuotojų komanda parengė daug įvairaus žanro teminių edukacijų, atitinkančių skirtingo amžiaus žmonių poreikius. Jiems suteikta galimybė nemokamai mokytis nuotoliniu būdu per „Teams” bei „Zoom“ platformas, kurios užtikrina bendravimo su artimaisiais ir bendraminčiais poreikius bei aukštesnę gyvenimo kokybę karantino metu.

Skaityti

Virtualios edukacijos bei Advento vainikų ir Kalėdinių karpinių parodos Domeikavos bibliotekoje

Domeikavos bibliotekoje nuo gruodžio 7 dienos eksponuojama tautodailininkės Renatos Bindokaitienės Kalėdinių karpinių paroda. Todėl tradicija tapo, kad kiekvienais metais lopšelio – darželio mokytoja, ekspertė, tautodailininkė mūsų biblioteką papuošia gražiais, Kalėdiniais karpiniais. Nuo gruodžio 15 dienos bibliotekoje eksponuojama paroda „Advento vainikai“, kurią parengė Domeikavos lopšelio – darželio „ŽIOGELIŲ“ grupė, kurių mokytojos: Gitana Andrikaitienė ir Inga Puidokienė. Abi šios nuostabios parodos yra eksponuojamos ir virtualioje erdvėje, Domeikavos Facebook puslapyje.

Skaityti

Adventinė edukacija Vilkijos laikinuose vaikų globos namuose

Tradicija tapusi akcija „Gerumas šildo“ Vilkijos laikinuose globos namuose „Nemuno krašto vaikai“ šiemet vyko kiek kitaip. Dėl susidariusios neeilinės situacijos šalyje, mes, bibliotekininkai, negalėjome jų aplankyti namuose, todėl dovanojome gražų adventinį edukacinį susitikimą nuotoliniu būdu. Bibliotekos vyr. bibliotekininkė Kristina Vyturytė supažindino vaikus su lietuviškais advento papročiais, valgiais, svarbiausiomis advento tradicijomis ir burtais. Kaip paruošti stalą kūčių vakarienei, kokie yra kūčių valgio simboliai bei vakaro prietarai ir būrimai. Išsibūrę, padainavę vaikai ėmėsi darbo. Viešosios bibliotekos edukatorė Kristina Meilutė padėjo vaikams pasigaminti kalėdinių žaisliukų eglutei papuošti.