Pradinis Naujienos

Bibliotekos lankytojų dėmesiui!

Karantino metu Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir padaliniuose skaitytojai nebus aptarnaujami, atšaukiami visi renginiai, mokymai, užsiėmimai.

Leidinių grąžinimo terminą galite pratęsti internetiniu adresu www.krsvbiblioteka.lt , telefonu ar el. paštu kreipiantis į tą skyrių ar padalinį, kuris leidinį paskolino.

Leidiniai į Viešosios bibliotekos knygų grąžinimo dėžę nebus priimami (delspinigiai už negrąžintas knygas nebus skaičiuojami). Knygas galėsite grąžinti pasibaigus karantinui.

Kviečiame naudotis Viešosios bibliotekos elektroninėmis paslaugomis ir skaityti elektronines knygas čia.

• Portale ibiblioteka.lt, kur galite skaityti elektronines knygas bei užsisakyti dokumentų kopijas. Prisijungti prie portalo su LIBIS skaitytojo pažymėjimu.

KVIEČIAME SKAITYTI „VYTURIO” ELEKTRONINES KNYGAS:

• Skaitmeninės knygos čia: https://vyturys.lt/kodas/corona

• Garso knygos čiahttp://bit.ly/vyturioknygos

Informacija Viešojoje bibliotekoje teikiama darbo dienomis pirmadienį–penktadienį 9.00–17.00 val.

Telefonais:

Suaugusiųjų abonementas – (8 37) 551794

Vaikų centras – (8 37) 549120

Administracija – (8 37) 551884

El. paštu:  Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. " target="_blank"> Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

Padalinių kontaktus rasite adresu:

KVIEČIAME NAUDOTIS ELEKTRONINĖMIS BIBLIOTEKOS PASLAUGOMIS

Elektroninės paslaugos

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka primena apie teikiamas elektronines paslaugas. Kviečiame skaityti knygas ir naudotis duomenų bazėmis neiškeliant kojos iš namų.

Bibliotekoje 3D spausdintuvu spausdinamos apsaugos priemonės medikams

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka prisideda prie Lietuvos Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos ir „Robotikos mokyklos“ iniciatyvos 3D spausdintuvu spausdinti rėmelius (laikiklius) apsauginiams skydams, skirtiems saugiam medikų darbui.

Viešoji biblioteka, kaip ir daugelis kitų viešųjų apskričių bei savivaldybių bibliotekų, turi 3D spausdintuvą, kuris iki šiol buvo naudojamas kūrybiniams projektams ir edukacijoms, šiuo atsakingu laikotarpiu tapo įrankiu, kurio pagalba galima gaminti apsaugos priemones nuo sparčiai plintančio koronaviruso.

Profesorius S. Čaplinskas: apie COVID-19 ligą ir jos grėsmes visuomenei

Koronavirusas vis didesnį nerimą kelia ir Lietuvoje. Kovo 12 d. Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos TV studijoje įrašyta Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro direktoriaus prof. dr. Sauliaus Čaplinsko paskaita apie koronavirusą ir jo keliamą grėsmę.

Skaityti

Mielieji Kauno rajono gyventojai!

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį visoje Lietuvoje įvedamas karantinas. Tai daroma dėl mūsų visų, siekiant sustabdyti koronaviruso plitimą ir išsaugoti gyvybes.

Šioje situacijoje labai svarbu nekelti panikos, laikytis rimties, nesivadovauti gandais, tik oficialia informacija ir griežtai laikytis Lietuvos Respublikos Vyriausybės paskelbtų nurodymų.

3D spausdintuvu spausdiname apsaugos priemones medikams

Kauno rajono viešoji biblioteka jungiasi prie „Robotikos mokyklos" iniciatyvos. 3D spausdintuvu spausdiname rėmelius, kurie skirti apsauginiams medikų skydamas. Manome, kad šiuo laiku itin svarbiu saugoti mūsų gydytojus, o kartu padėti gelbėti žmonių gyvybes.

Karantino metu..

Nauji leidiniai bibliotekoje

2019 m. gruodžio mėnesį Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos fondas papildytas naujais leidiniais.

Visas naujai gautų knygų sąrašas pateikiamas bibliotekos kompiuteriniame kataloge adresu: http://bit.ly/2lNwlJb, skyriuje „Nauji dokumentai“. Atlikdami leidinio paiešką bibliotekos elektroniniame kataloge sužinosite, kuriame artimiausiame bibliotekos padalinyje galite pasiskolinti, užsisakyti ar rezervuoti leidinį.

Nauja paslauga bibliotekoje

Nauja knygų grąžinimo paslauga Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos skaitytojams.

Skaitytojas, paėmęs knygą viešojoje bibliotekoje (Vytauto g. 21, Garliava, Kauno raj.), gali ją grąžinti ir bet kuriame Kauno rajono bibliotekos filiale.

2019 metų mokymų dalyvis

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka dalyvavo 2019 metų suaugusiųjų mokymosi savaitės "Mokymosi Pasaulis laukia. Keliaukim" mokymuose.