Pradinis Naujienos Festivalio „Nepatogus kinas“ padėka Ringaudų bibliotekai

Festivalio „Nepatogus kinas“ padėka Ringaudų bibliotekai

15–asis tarptautinis dokumentinių filmų festivalis „Nepatogus kinas“ šį rudenį vėl keliavo per Lietuvos miestus ir miestelius – spalio 14–31 d. Ringaudų biblioteka dalyvavo festivalyje „Nepatogus kinas“, tad festivalio visus filmus nemokamai žiūrėti galėjo Ringaudų bibliotekos lankytojai. „Nepatogus kinas“ šiemet žiūrovams pasiūlė beveik 50 filmų – nuo dokumentinių trilerių iki jautrių asmeninių istorijų.

Visus „Nepatogaus kino“ programos filmus buvo galima žiūrėti bibliotekos darbo metu, o prisijungimą prie virtualios kino salės žiūrovai gavo iš bibliotekos darbuotojo. O visi drauge žiūrėjome filmą „Dainuojantys vyrai“ (rež. Dylan Williams).

Festivalio rengėjai dėkoja, taria: „AČIŪ, kad žiūrėjote, klausėtės, domėjotės, kalbėjotės, dalinotės filmais ir įspūdžiais. Tikimės, kad ir šiemet mums kartu pavyko praplėsti ir supurtyti realybę, sužinoti kažką naujo, nukeliauti į galybę pasaulio vietų ir patirti, ką patiria ten gyvenantys žmonės“. Ringaudų žiūrovai taria ačiū šauniai festivalio komandai ir laukiame kitų susitikimų.

Vilija Mitkuvienė Ringaudų padalinio vyr. bibliotekininkė