Pradinis Naujienos Kviečiame į nemokamus Python kalbos užsiėmimus

Kviečiame į nemokamus Python kalbos užsiėmimus

Kauno rajono savivaldybės 2–4 klasių moksleivius kviečiame registruotis į Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos organizuojamus nemokamus Python programavimo kalbos užsiėmimus. Pažadame, bus naudinga ir įdomu!

Pirmoji programavimo kalba – Fortran atsirado praėjus ~ 14 metų po pirmo programuojamo elektrinio kompiuterio išradimo. Praėjus metams nuo pastarosios, pasirodė Lisp. Programavimo kalbų atsiradimas smarkiai palengvino programavimo procesą. Tačiau pirmosios kalbos buvo pernelyg sudėtingos programavimo mokymuisi. Taip tesėsi iki Basic ir Pascal kalbų sukūrimo. Pastarosios tapo tinkamos, ne tik programavimo mokymuisi, mėgėjiškam programavimui, tačiau jos buvo pritaikytos ir moksle, bei pramonėje. Bėgant laikui atsirado naujos, lengvai išmokstamos programavimo kalbos Perl, Ruby, Lua, Python. Ypač pasidarė populiari Python programavimo kalba, dalinai paveldėjusi C++ sintaksę, tačiau nesulyginamai paprastesnė už pastarąją kalbą. Python kalba gavo didelė pasaulinės programuotojų visuomenės palaikymą, ko dėka greitai išaugo jai skirtų bibliotekų kiekis. Python įsitvirtino ir apėmė pačias įvairiausias taikymo sritis. Ši kalba pritaikyta didesniam operacinių sitemų skaičiui už visas kitas kalbas. Tačiau didžiausias Python privalumas, kad ši kalba yra lengvai išmokstama ir pripažinta geriausiai tinkančia programavimo mokymui, profesionalų lygio, kalba.

Python kalbos užsiėmimus organizuoja Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka

Kviečiame prisijungti 2–4 klasių Kauno rajono savivaldybės moksleivius. Užsiėmimai nemokami, vyksta penktadieniais, 15–16 val., be pertraukų. Registracija Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.