Pradinis Naujienos Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondo išleistos Viktorijos Guseinovos knygos „Kur slepiasi svajonės“ pristatymas

Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondo išleistos Viktorijos Guseinovos knygos „Kur slepiasi svajonės“ pristatymas

Spalio 12 d., antradienį, bibliotekos trečiasis aukštas skambėjo nuo vaikų balsų – vyko Kauno rajono pirmokams skirtos, Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondo išleistos, Viktorijos Guseinovos knygos „Kur slepiasi svajonės“ pristatymas ir iliustracijų parodos atidarymas.

Prisidėjusius prie knygos atsiradimo sveikino labdaros ir paramos fondo direktorė Aurelija Makūnienė, Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Irena Viktorija Stančiauskienė, Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Raminta Popovienė. Dovanėles įteikė Kauno rajono savivaldybės kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Petkevičius. Žodį tarė ir kūrybingą bendradarbiavimą gyrė Garliavos seniūnė Nijolė Tarvydienė.

Renginyje taip pat dalyvavo Kauno rajono savivaldybės kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Alvyra Čičinskienė, Kauno rajono tarybos narė Irena Marcinkevičienė, Kauno rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojai Mantas Rikteris ir Rūta Černiauskienė, Kauno rajono savivaldybės Tarybos ir mero sekretoriato vyriausiasis specialistas Antanas Bagdonas. Jaunieji renginio svečiai – Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos pirmokai su savo mokytojomis Aukse Smilgyte ir Margarita Čėpliene paruošė improvizaciją pagal V. Guseinovos eilėraštį „Receptas“ bei padainavo dainelę.

Baigiantis renginiui biblioteka užsipildė knygą iliustravusių Akademijos mokyklos-darželio „Gilė“ mokinių juoku ir šypsenomis. Mokytojos Rasos Kazakevičienės kuruojami vaikai džiaugėsi renginiu ir gautomis knygomis, kantriai laukė autorės įrašų su padėkomis ir linkėjimais. Visi išėjo apdovanoti ir laimingi, dar labiau pasitikintys savimi, kaip kūrėjais, ir planuojantys, ką apdovanos gautomis knygomis.

Parodą galima apžiūrėti Viešosios bibliotekos parodų salėje, knygą pavartyti – visuose bibliotekos padaliniuose.