Projektas „Augame skaitydami ir kurdami“

Projekto baneris 500 small

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka pristato Kauno rajono vaikams ir paaugliams skirtą projektą „Augame skaitydami ir kurdami“. Šiandien ne vienas iš mūsų išgyvena nerimą, stresą, o ypatingai tai jaučia vaikai ir paaugliai. Viena iš priemonių, galinti nuraminti mintis, jausmus, emocijas – kūrybinis rašymas. Projektu siekiama lavinti mokinių vaizduotę, gebėjimą išreikšti ir kitiems perteikti savo mintis, ugdyti rašymo, komunikacijos gebėjimus.

Moksleivius, dalyvaujančius projekte, kviečiame susitikti su šiuolaikiškais bei populiariais vaikų ir jaunimo rašytojais, kurie susitikimuose dalinsis savo patirtimi, žiniomis bei kvies atskleisti savo kūrybą. Projekte dalyvauja rašytojai Ilona Ežerinytė, Ignė Zarambaitė, Selemonas Paltanavičius, Kotryna Zylė (Zilinskienė), Vytautas V. Landsbergis, Tomas Dirgėla. Projektą savo nemokamais vaizduotės lavinimo užsiėmimais remia Lietuvos nacionalinis dramos teatras.

Mokinius kviečiame dalintis poezija, proza, esė tekstais, dienoraščių puslapiais, laiškais, mintimis, rašinėliais. Sukurtus darbus viešinsime bibliotekos svetainės rubrikoje „Jaunųjų rašytojų kūryba“ bei socialiniuose tinkluose. Visi konkurse dalyvausiantys mokiniai gaus padėkas, bus įsteigtos nominacijos. Prizus vaikams įsteigė leidykla „Alma littera“.

Projektą „Augame skaitydami ir kurdami“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba https://www.ltkt.lt/ ir Kauno rajono savivaldybė.

Projektą finansuoja:

LTK Logotipas 286krs 126