Pradinis Naujienos Rugsėjo mėnesio veiklos naujoje Ramučių bibliotekoje

Rugsėjo mėnesio veiklos naujoje Ramučių bibliotekoje

Rugsėjo 6 dieną dvylika smagiai nusiteikusių Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos Ramučių skyriaus pirmokėlių buvo supažindinti su naujomis Ramučių bibliotekos erdvėmis. Vaikai susipažino su pagrindinėmis bibliotekos taisyklėmis, domėjosi įvairiaspalvėmis knygelėmis ir žaidimų sala. Daugumai vaikučių tai buvo ir pirmoji pažintis su biblioteka. Ateityje pirmokų laukia ir daugiau susitikimų bibliotekoje, kurie skatins jų domėjimąsi knyga ir kūrybiškumą.

Rugsėjo 7 dieną susipažinti su naująja biblioteka atskubėjo trečiokai su savo mokytoja V. Raščiuviene. Vaikai buvo supažindinti su naujomis patalpomis ir jiems skirtu knygų fondu .Trečiokams buvo pristatytos naujos knygelės. Skaitėme eilėraščius iš knygelės ,,Gražiausi eilėraščiai vaikams‘‘.

Rugsėjo 16 dieną bibliotekoje viešėjo ketvirtokai ir jų mokytoja R. Zubkova. Rytmečio metu vaikams buvo pristatyta gamtininko ir rašytojo S. Paltanavičiaus knygelė ,,Brunas‘‘. Skaitėme ir aptarėme jautrų pasakojimą apie cirko lokio Bruno likimą. Vaikus sujaudino rudojo lokio, visą gyvenimą praleidusio cirke ir išleisto į laisvę, istorija. Ketvirtokai pažadėjo sukurti iliustracijas pagal šį pasakojimą.

Ramučių padalinio vyr. bibliotekininkė V. Stavavojienė