Pradinis Naujienos Rokų bibliotekoje veido kaukių - gyvūnėlių paroda "Mes gyvi"

Rokų bibliotekoje veido kaukių - gyvūnėlių paroda "Mes gyvi"

Aktorė Erika Laurinavičiūtė - Šuklinskienė per karantiną pasinėrė į kūrybą. Sėdėdama namuose ji ėmė siūti neįprastas veido kaukes. Jos primena įvairiausius gyvūnus. Tie, kurie šias kaukes pamato, ima šypsotis. Toks ir buvo auksarankės tikslas – praskaidrinti nuotaiką tokiu laiku, kai siaučia liga.

Veido kaukių niekaip nepavyksta padėti į šalį, todėl daugelis jas keiksnoja. Bet išradinga kaunietė į jas pažvelgė savaip. Ji siuva gyvūnų snukučius vaizduojančias kaukes, kurios priverčia šypsotis. Juk korona virusas kelia baimę ir liūdnas mintis. Elgtis tokiu metu reikia atsakingai, bet negalima pasiduoti slogučiui. Reikia ir pozityvių dalykų“, – sakė kaunietė. Dabar Erika jau yra pasiuvusi 25 kaukes. Jos vaizduoja pačius įvairiausius gyvūnus. Iš pradžių kaunietė atidžiai apžiūri gyvūnų fotografijas ir jau tada imasi darbo.

Aktorė - kūrėja nusprendė, kad kaukes, kurios pralinksmina žmonės, reikia parodyti visiems – ne tik vaikams. Jos veido kaukių - gyvūnėlių paroda „Mes gyvi“ veikia Rokų bibliotekoje. Parodą galima aplankyti nuo rugsėjo 2 d. iki spalio 22 d.

Rokų padalinio vyr. bibliotekininkė Irena Petriškienė