Pradinis Naujienos Rokuose startavo vaikų vasaros 2021 m. stovykla ,,Menų akademija“ 2-oji diena

Rokuose startavo vaikų vasaros 2021 m. stovykla ,,Menų akademija“ 2-oji diena

Vaikų vasaros stovyklos ,, Menų akademija“ antrąją dieną, stovyklautojų dėmesio susilaukė Monikos edukacija ,, Teatrinis grimas“. Monika pasakojo, kad grimo pagalba galima pakeisti žmonių, teatro aktorių bruožus: kartais tenka žmogų pasendinti keliomis dešimtimis, suteikti jam ryškų charakterį. Teatriniui grimui naudojami ne tik specialūs dažai, bet ir veido formą keičiantys priedai: kaukės, nosys, apgamai, ūsai ir t.t.

Patys išvydome, kad grimuotojo rankos daro stebuklus ir Monikos padedami, kibome į darbą. Rezultatai puikūs. Seniūnijos parke tęsėme savo stovyklos dieną ir kas gi gali būti linksmiau, jei ne lauko žaidimai.

Kiek pavargę, bet gerai nusiteikę vaikai ruošėsi konkursui, kurį surengė bibliotekininkė Irena. Pasiskirstę į dvi komandas, vaikai atidžiai klausėsi pasakojimo apie H. K. Anderseno gyvenimą ir kūrybą. Simono komanda pirmoji įveikė kryžiažodį ,,Andersenas ir jo pasakos“, nes visi susikaupę ir atidžiai klausėsi pasakojimo. Komandos dalyviai: Emilis, Jokūbas, Marija, Smiltė, Ugnė ir Simonas buvo apdovanoti knygomis.

Rokų padalinio vyr. bibliotekininkė Irena Petriškienė