Naujienos

Birželio veiklos Užliedžių bibliotekoje

Birželio 1 dieną bibliotekoje įvyko ilgai planuotas ir lauktas susitikimas su Giraitės darželio Užliedžių grupės „Griežliukai“ mažaisiais ugdytiniais ir jų auklėtojomis Ieva ir Migle. Vaikai apžiūrėjo bibliotekos patalpas, pasiklausė bibliotekininkės pasakojimo apie tai, ką galima veikti bibliotekoje. Vėliau pradėjome linksmesnę dalį: mažieji piešė delniukais bei kreidelėmis, taip pat išbandė edukacines bitutes-robotus „BEE-BOT“. Taip buvo paminėta graži data - Tarptautinė vaikų gynimo diena.

Birželio 11 dieną „Šviesos“ parkelyje, adresu Ledos g.2, Užliedžiai, buvo atidarytas knygų skaitymo namelis. Jame „apsigyveno“ nauji gyventojai – knygos. Tai lyg neįprasta, ištisą parą veikianti bibliotekėlė, kurioje visi norintys, tiek maži, tiek dideli galės palikti ir pasiimti knygas. Dalijimasis knygomis skatins ne tik bendruomeniškumą, bet ir prisidės prie švietėjiškos veiklos bei skaitymo puoselėjimo. Reikės tik praverti namelio dureles ir pasiimti knygą ar žurnalą, o atsargas papildyti jau perskaityta ar nereikalinga literatūra. Šią idėją įgyvendino trys Užliedžių įstaigos: darželis (Ieva Pūrienė ir Miglė Stumbrienė), biblioteka (Virginija Stancelienė) ir laisvalaikio salė (Rima Skridailienė).

Birželio 14d. paskelbta Gedulo ir vilties diena. Šią dieną Lietuvoje minimi tremtyje žuvę lietuviai. Biblioteka, kartu su laisvalaikio sale, minėdamos šią datą jungėsi prie pilietinės akcijos "Gyvybės medis".

Birželio 15 dieną prie bibliotekos įrengtas vasaros kampelis. Vis gerėjant orams nėra ko sėdėti uždarose bibliotekos patalpose, galima leisti laiką ir lauke! Čia, geru oru, vaikų laukia stalo žaidimai, žurnaliukai, knygos, kreidelės, flomasteriai, raketės, kaladėlės ir visa kita veikla, kokią tik susigalvos patys, turėdami visas priemones. O gal ir suaugusieji norės prisėsti, pasėdėti ir pasiilsėti su žurnalu ar laikraščiu? Visi maloniai laukiami!

Užliedžių bibliotekos vyr. bibliotekininkė Virginija Stancelienė