Naujienos

Paskelbtas kūrybinis konkursas moksleiviams „Knygos herojai Minecraft pasaulyje“

minecraft2

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir jos padaliniai kviečia Kauno rajono 6-14 metų moksleivius pasinerti į nuostabų knygų pasaulį, išsirinkti labiausiai patikusią, per vasarą perskaitytą istoriją ir jos herojus bei aplinką suprojektuoti virtualiame „Minecraft“ pasaulyje.

Savo sukurtų darbų pristatymus galite siųsti nuo birželio 21 d. iki spalio 1 d. el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. (ar Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. ) arba perduoti padalinių atsakingoms bibliotekininkėms.

Pagrindiniai reikalavimai:

1. Konkurso dalyvių kūrybiniai darbai turi būti kuriami naudojant kūrybinį „Minecraft“ režimą vietiniame tinkle arba kūrybiniame šio žaidimo serveryje.
2. Konkursui kūrybinius darbus projektuoti galima bibliotekose ir namuose, turimuose skaitmeniniuose įrenginiuose.
3. Darbai konkursui privalo būti sugalvoti, suprojektuoti ir statyti pačių moksleivių.
4. „Herojai ir jų aplinka“ negali būti kopijuoti iš interneto.
5. Bet kokiems objektams statyti negali būti naudojamos specialios komandos, kurios iš karto automatiškai pastatytų visą reikiamą objektą.
6. Vienas dalyvis arba viena komanda gali registruoti tik vieną kūrybinį darbą.
7. Konkurse gali dalyvauti pavieniai moksleiviai arba moksleivių komandos sudarytos ne daugiau kaip iš 3 asmenų, priklausančių tai pačiai amžiaus grupei. Reikalingą pagalbą gali suteikti atsakingi bibliotekininkai.
8. Kūrybinius darbus pateikti, ne ilgesniame kaip 3 minučių trukmės video filmuke, sudarytame iš filmuotos ar fotografuotos medžiagos.
9. Video filmuko pradžioje ar pabaigoje turi aiškiai matytis darbo pavadinimas, perskaitytos knygos pavadinimas, dalyvių vardai ir amžius.
10. Prie kūrybinio darbo atskirame tekstiniame faile turi būti pridėtas trumpas aprašas, kuriame nurodomas: 1) darbo pavadinimas ir knygos, kurios herojai yra pristatomi, pavadinimas 2) darbo autoriaus vardas, pavardė, amžius, vieno iš tėvų ar atsakingų suaugusiųjų telefono numeris; 3) mokymosi institucija;

Konkurso „Knygos herojai Minecraft pasaulyje“ visus nuostatus ir reikalavimus rasite čia.

Jau tradicija tapęs skaitmeninio kūrybiškumo konkursas, pasitelkiant visame pasaulyje populiarų kompiuterinį žaidimą „Minecraft“, kasmet sutelkia Kauno rajono moksleivius naudingai ir kūrybiškai veiklai. Konkursu siekiame ugdyti moksleivių informacinių technologijų ir kūrybines kompetencijas, skatinti domėjimąsi knygomis ir literatūra, puoselėti meilę knygoms ir bibliotekoms bei plėtoti bendruomeniškumo įgūdžius.

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė Vaiva Steponaitienė