Pradinis Naujienos Knygos „Namas prie upės“ pristatymas

Knygos „Namas prie upės“ pristatymas

Išgirdę apie kraštietės Gražinos Semiochinienės išleistą knygą „Namas prie upės“, bibliotekininkės pakvietė ją pristatyti. Džiaugiamės, kad autorė atrado laiko antradienio popietę Vilkijoje, Nemuno atodangoje pristatyti savo knygą gausiam bibliotekos skaitytojų būriui.

Gražina dirba Vilkijos Pirminės Sveikatos Priežiūros Centre slaugytoja . Šią moterį visi gerai pažįsta ,ne tik kaip savo profesijos atstovę, bet ir kaip puikaus balso savininkę, dalyvaujančią kasmetiniuose rengiamuose romansų vakaruose „Aš be tavęs...“ , ji dalyvavo „Lietuvos balsas. Senjorai“ atrankose. Knygos „Namas prie upės“ išleidimas atskleidė dar vieną jos talentą.

Knygos autorė, pristatydama savo pirmąją knygą ,papasakojo iš kur sėmėsi kūrybinės patirties, kalbėjo apie pirmuosius savo parašytus ese . Paskaitė ištrauką iš pirmosios išleistos knygos. Moteris prasitarė, kad jau pradėjo rašyti savo antrąją knygą.

Bibliotekininkės, dėkodamos už įdomų ir įtraukiantį knygos pristatymą, įteikė puokštę gėlių ir simbolinę dovanėlę. Renginio pabaigoje dalyvavusieji įsigijo autorės knygą su asmeniniais palinkėjimais. Maloniai nustebino ir biblioteką, padovanodama dvi savo knygas. Nuoširdus ir paprastas knygos autorės bendravimas su klausytojais paliko šiltą įspūdį.

Vilkijos filialo vyr. bibliotekininkės Jolanta Bačėnienė, Liucija Baltiejienė