Pradinis Naujienos Zapyškio biblioteka užmezgė naują draugystę su Lazdijų rajono Teizų biblioteka

Zapyškio biblioteka užmezgė naują draugystę su Lazdijų rajono Teizų biblioteka

Pasaulyje nėra didesnio turto už draugystę ir nuoširdų bendravimą. /John Kehoe/

Šiandien nuostabi diena, nes Kauno rajono Zapyškio mokyklos ketvirtos klasės mokiniai, svečiavosi ir užmezgė naują draugystę su Lazdijų r. Šventežerio mokyklos ketvirtokais ir mokytoja Lina, lietuvių kalbos pamokoje "internetinėje ZOOM“ platformoje. Pamokos metu Zapyškio mokyklos ketvirtokai su mokytoja labai išsamiai, gražiai pristatė savo seniūniją, miestelį, žymias vietas, savo mokyklą, būrelius, pomėgius, o Šventežerio mokytoja su mokiniais supažindino su Šventežeriu, bažnyčia, gražiomis lankytinomis vietomis, mokykla ir tradicijomis.

O kaip gi be Pepės Ilgakojinės, kuri pamačiusi tiek svečių labai nustebo. Ji atsiprašė, kad Karlsonas negalėjo atvykti, nes neturi degalų- uogienės. Šventežerio ketvirtokai nustebino, gi buvo pasiruošę ir uogienės. Pepė Karlsono prašymu skaitė ištrauką iš A.Lindgren knygos ,,Karlsonas, kuris gyvena ant stogo". Visi ketvirtokai, mokytojos bei Zapyškio bibliotekininkė atsakinėjo į klausimus apie Karlsoną, bei rašytoją Lindgren, mankštinosi.

Laikas prabėgo nejučia. Buvo smagu, gera ir įdomu, daug šypsenų ir smalsių akių.
Nuoširdžiai ačiū už šiltą bendravimą, užmegztą draugystę. Zapyškio mokyklos ketvirtokams ir mokytojai Lionei, Šventežerio mokyklos ketvirtokams ir jų mokytojai Linai.

Tikimės, kad mūsų draugystė toliau tęsis ir gyvuos.

Zapyškio jungtinės bibliotekos vyr. bibliotekininkė Elvina Čirkova