Naujienos

Virtuali edukacija – kūrybinės dirbtuvės „Finansinis raštingumas: taupyk, dalinkis, leisk“ Kauno rajono moksleiviams

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka sausio - vasario mėnesiais per „Zoom“ platformą kvietė moksleivius dalyvauti įdomioje edukacijoje bei kūrybinėse dirbtuvėse „Finansinis raštingumas: taupyk, dalinkis, leisk“. Viešosios bibliotekos edukatorė Kristina Meilutė vedė užsiėmimus vaikams.

Edukacijų metu moksleiviai sužinojo, kaip tapti sėkmingu žmogumi, kur ir kam taupomi pinigai, išsiaiškino sąvokas "valiuta, paskola, santaupos". Išgirdo pačių įvairiausių būdų, kaip galima jau dabar užsidirbti pinigėlių ir juos sutaupyti užsibrėžtam tikslui pasiekti. Užsiėmimų pabaigoje mokiniai kūrė savo pinigėlius, galvojo jiems pavadinimus. Mokiniai sužinojo daug naujų dalykų edukacijos metu, kuriais galėjo pasidalinti ir su šeima.

Įvyko 18 nuotolinių edukacijų, kuriose dalyvavo 2-5 klasių moksleiviai, viso 18 klasių (457 dalyviai) ir vaikai iš Kauno r. vaikų dienos centrų (35 dalyviai). Aktyviausia buvo Kauno rajono Garliavos Jonučių progimnazija, bet taip pat dalyvavo ir Kauno r. Kulautuvos pagrindinės mokyklos, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo, Kauno r. Domeikavos ir Kauno r. Piliuonos gimnazijų moksleiviai.

Į edukacijas virtualiai dalyvauti prisijungė ir Kauno r. socialinių paslaugų centro Krizių centro Garliavos vaikų dienos centro ir Vaikų dienos centro "Neveronys" vaikai.

Džiaugiamės ir dalinamės dalyvių atsiliepimais:
„Pamoka mokiniams ir mokytojai Elenai Žukauskienei labai patiko, ačiū.“ – Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazijos mokytoja E.Žukauskienė.
„Labai ačiū, kad Jūs esate. Paįvairinate kasdienybę savo gražiais darbeliais. Vaikams labai patinka“ - Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazijos mokytoja E.Jurevičienė.

Naujausią informaciją galima sekti Viešosios bibliotekos internetiniame puslapyje www.krsvbiblioteka.lt ir bibliotekos facebook paskyrose.

Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja Jurgita Bartkevičiūtė