Naujienos

Saugesnio Interneto savaitė - Zapyškio bibliotekoje

Vasario 8-12 dienomis , Zapyškio biblioteka, prisidėdama prie vykdomo projekto „Kurkime geresnį internetą kartu!“ skirto Saugesnio interneto savaitei, pravedė per ZOOM nuotolinius užsiėmimus Zapyškio pagrindinės mokyklos 1/2/3 klasės moksleiviams, kurie stebėjo edukacines pamokėles: „INTERNETINIAI ŽAIDIMAI“, „INTERNETINIAI DRAUGAI“, „ŽALINGAS TURINYS INTERNETE“.

Jos metu, Draugiško interneto meškiukas, kartu su ekspertais papasakojo vaikams, kaip internete būti saugesniems ir kokie pavojai slypi žaidžiant internetinius žaidimus, kaip juose žaisti saugiai, kaip suprasti, ar nesi priklausomas nuo internetinių žaidimų. Taip pat buvo kalbama kiek draugų turime žaidimuose, socialiniuose tinkluose ar susirašinėjimo programėlėse, ar visus juos pažįstame?! Edukacinės pamokėlės metu taip pat kalbėta apie bendravimą su internetiniais draugais bei apie elektronines patyčias.

Iniciatyvos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.

Vyr. bibliotekininkė Elvina Čirkova