Naujienos

Sudėtingesnį laikotarpį lengviau įveikti bendradarbiaujant virtualiai

Metų pabaiga visiems atnešė įvairių iššūkių. Kažkam yra sunku be knygų, bet jos pasiekia skaitytoją, taip lengviau įveikti greit temstančią dieną, nuvyti mintis apie šalyje paskelbtą karantiną. Dar pradžioje Babtų miestelio biblioteka turėjo senjorų dienas internete-stebėjo tiesiogines transliacijas, vėliau atėjus Šiaurės šalių savaitei, karantino metu, supažindinome su įvairiomis šios literatūros pristatymo nuorodomis, paraginome skaitytojus susidomėti šia labai populiaria literatūra vaikams ir suaugusiems, gavome net įrašytų garsinių skaitymų iš suaugusiųjų.

Ne kartą turėjome galimybę paskelbti įvairių edukacinių užsiėmimų ,interaktyvių žaidimų iš KRSVB ir kitų bibliotekų. Dėkojame KRSVB komandai už jų kuriamus žaidimus. Mėgstamas vaikų internetinis žaidimas: ,,Minecraft” sudomino ne vieną bibliotekos lankytoją .Paskelbus KRSVB konkursą :,,MINECRAFT .BIBLIOTEKA KOSMOSE“ internete per ,,Zoom‘‘ programėlę įvyko konkurso apdovanojimų renginys. Babtų bibliotekoje vasarą smagiai ir noriai statė biblioteką kosmose Jonas Galminas, Tautvilas Zadlauskas, bet jiems teks pasitempti kituose skelbiamuose bibliotekos konkursuose. Įvyko gražus virtualus bendradarbiavimas su Babtų gimnazijos moksleiviais .Noriu pasidžiaugti Babtų gimnazijos 2A pradinukų nupieštais knygų skirtukais-juose atsispindi beveik visa Šiaurės šalių vaikų literatūra (knygų autoriai ir jų kūrinių herojai!).

Ačiū antrokų mokytojai Dainorai Raudonienei už bendradarbiavimą !Sėkmės mokiniams skaitant puikias šios literatūros autorių knygeles. Įdomiai, išradingai su pačiu populiariausiu žodžiu LABAS PASISVEIKINTI sugalvojo paraginti Babtų gimnazijos 2B klasės mokiniai ,mokytoja Jurgita Kuskevičienė. https://youtu.be/JNp6aqW0QVw Vaikai laimėjo prizą-knygutes. Pasidžiaugėme jų darbeliais taip pažymėti Tarptautinę SVEIKINIMOSI DIENĄ (11.21d). Kiekvieno jų žodis LABAS yra išskirtinis! Tegu LABAS ir SUDIE kiekvieną dieną būna maži šilti žodeliai, kurie skaidrina mūsų gyvenimą.

Tekstą paruošė vyr. bibliotekininkė D. Barkauskienė