Pradinis Naujienos Robotai–bitutės ir senjorų dienos internete Babtų bibliotekoje

Robotai–bitutės ir senjorų dienos internete Babtų bibliotekoje

Neseniai Babtų miestelio bibliotekoje sulaukėme robotukų–bitučių „Bee-Bot“.

Bitutė „Bee-Bot“ – gera ugdymo priemonė mažiesiems mūsų skaitytojams, Spalvotus robotukus lengva valdyti, nes jie turi ne vieną programavimo mygtuką. Naudojantis robotais-bitutėmis vaikai išmoksta programavimo pagrindų ir patenkina savo smalsumą dalyvaudami loginiuose ir kūrybiniuose žaidimuose. Kol pasikraus robotai-bitutės, mes skaitome instrukcijas.

Susirinkę vaikai smagiai leido laiką su robotais -bitutėmis lenktyniaudami tarpusavyje įvairiomis kryptimis. Buvo smagu pasiekti užsibrėžtą tikslą. Naujovės visada vilioja, nes ir naudinga, ir džiaugsminga.

Ne vienus metus esame patenkinti ,,Senjorų dienos 2020 internete“ Šiemet buvo 5 paskaitos. Ne į visas tiesiogines transliacijas sulaukėme senjorų, bet kas atėjo, buvo labai patenkinti, ypač tema apie judėjimą, vaistinius augalus, apie sodininko kalendorių internete, apie tam tikrų augalų sodinimą ir tvarkymą. Kaip ir pernai, labai džiaugiamės daktaro Amšiejaus ypač naudingais patarimais.Linkime visiems aktyvaus judėjimo ir didelės sveikatos!

Paruošė vyr. bibliotekininkė D. Barkauskienė