Naujienos

Skaitmeninio raštingumo mokymai Zapyškio ir Ežerėlio bibliotekose

Vasariškai šiltas rugsėjis pakvietė skaitmeninio raštingumo mokymų žinias gilinančius bendraminčius susirinkti į Zapyškio ir Ežerėlio bibliotekas.

Rugsėjo 22-23 dienomis Zapyškio bibliotekoje į 6 val. nemokamus skaitmeninio raštingumo mokymus, pagal „Prisijungusi Lietuva“ projektą, susirinko dalyvių grupė mokytis pažengusiųjų programos tema: „Sumaniau apsipirkime ir atsiskaitykime internetu“. Mokymų dalyviai sužinojo, kaip saugiai pirkti ir parduoti internetu, atpažinti saugias bei patikimas svetaines, kokiais būdais galima atsiskaityti už prekes ir paslaugas, kaip naudotis el. bankininkyste bei palyginti perkamos prekės ar paslaugos kainas e. kainų kataloguose.

Ežerėlio bibliotekoje rugsėjo 29–30 dienomis taip pat vyko 6 val. skaitmeninio raštingumo mokymai pažengusiems tema: „Skaičiuoklė darbui ir namams“. Šioje mokymų programoje dalyviai sužinojo pagrindines skaičiuoklės galimybėmis, kaip jas galima pritaikyti asmeninėje ar profesinėje veikloje. Dalyviai, skaičiuoklės pagalba išmoko sudaryti ir formuoti lenteles, atlikti nesudėtingus skaičiavimus ir iš turimų duomenų braižyti diagramas.

Dėkoju visiems dalyvavusiems ir kviečiu tęsti skaitmeninio raštingumo mokymus artimiausioje bibliotekoje ir dalyvauti kitose pažengusiųjų mokymo programose.

Artimiausi (spalio mėn.) mokymai vyks Zapyškio ir Kačerginės bibliotekose, tad kviečiame dalyvauti.

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos Valstybės biudžeto lėšomis.

Vyr. bibliotekininkė (lektorė) Diana Šarakauskaitė