Pradinis Naujienos Rugsėjis 2020 Saulėtekio bibliotekoje

Rugsėjis 2020 Saulėtekio bibliotekoje

Mėnesį pasitikome Tarptautine Raštingumo diena. Įvyko Dailyraščio popietės, kartu skirtos 175 metų rašytojos Žemaitės sukakčiai paminėti. Bibliotekos lankytojai atsakingai perrašė Žemaitės kūrybos ištraukas iš kūrinio „Petras Kurmelis“. Nelengva ir paprasta, be klaidų ir tvarkingai dailyraščiu perrašyti tekstus, tai veikla, reikalaujanti susikaupimo, kantrybės ir atidumo. Už dalyvavimą ir visų užduočių įvykdymą „Vasaros skaitymo iššūkyje“ buvo apdovanoti bibliotekos skaitytojai. Ačiū Jiems už aktyvumą, entuziazmą ir kantrybę.

Bibliotekoje vykdomi garsiniai skaitymai. Kadangi Kauno rajonas švenčia savo 65-ją sukaktį, nusprendėme paskaityti Aistės Vilimės knygelę „Vietovardžių pasakos“. Tai istorijos apie mūsų miestelių ar kaimelių pavadinimus, kur improvizuojant istoriniais ir geografiniais duomenimis, pateikiama gyvenvietės kilmės istorija.

Bibliotekoje lankėsi KRSVB edukatorė Vaiva Steponaitienė, kuri pravedė nuostabų edukacinį užsiėmimą „Dronų lenktynės“. Įdomi patirtis paliko daug įspūdžių vaikams.