Pradinis Naujienos Daugėliškių bibliotekoje vyko vaikų stovyklėlė „Vasaros linksmadieniai“

Daugėliškių bibliotekoje vyko vaikų stovyklėlė „Vasaros linksmadieniai“

Daugėliškių bibliotekoje nuo liepos 22d. iki rugpjūčio 14 d., vyko vaikų stovyklėlė „Vasaros linksmadieniai“. Į stovyklėlę susirinko labai skirtingų amžių moksleiviai ir keletas ikimokyklinio ugdymo auklėtinių. Stovyklėlės metu su vaikais skaitėme apie Lietuvos istoriją , lankstėme, piešėme pilis. Labiausiai patikusi knyga apie istoriją buvo „Vilniaus rūmai ir jų šeimininkai“, kurią parašė N. Kostinienė ir Ž. Mikailienė, iliustravo L. Itagaki.

Stovyklautojams labai patiko eksperimentai. Eksperimentavome pagal Dr. Renatos Česiūnienės ir Lauryno Česiuno „Mėgintuvėlio“ serijos knygutes. Darėme įvairius kūrybinius darbelius, piešėme įvairiomis technikomis, lipdėmė gamtoje ir apie gamtą. Rengėme mini šaškių turnyrus , filmų peržiūras, konstravom lego. Mažiausiems stovyklėlės lankytojams didelius įspūdžius paliko žaidimai su „BITUTĖM- ROBOTUKAIS“.

Paskutinė stovyklos dieną kiekvienas pasigaminom po „knygiuka“ ir po knygų skirtuką. Gėrėm arbata, vaišinomės sausainiais, aptarinėjom stovyklėlės veiklas ir patirtus įspūdžius.

Tėveliai labai džiaugėsi ir dėkojo, kad bibliotekoje vyksta užsiėmimai su vaikais. Užsiėmimai bibliotekoje vyks ir toliau. Skaitysime knygutes, darysime kūrybinius darbelius, eksperimentuosime ir žaisime.