Pradinis Naujienos Turininga ir smagi vasara Kulautuvos bibliotekoje

Turininga ir smagi vasara Kulautuvos bibliotekoje

Kulautuvos bibliotekoje keturias savaites (liepos 7-17 d. ir rugpjūčio 3-14 d.) buvo organizuojamos vaikų vasaros užimtumo stovyklėlės. Kiekvienos dienos užsiėmimus pradėdavome vaikų išsirinktų knygelių skaitymu, susipažinome su Lietuvos istorija, naujomis vaikiškomis knygelėmis, papildžiusiomis bibliotekos fondą.

Užsiėmimų metu atlikdavome įvairius kūrybinius darbelius: piešėme ant medinių lentelių, akmenukų, spalvinome mandalas, spalvinimo piešinėlius, piešėme flomasteriais, spalvotais pieštukais, kreidelėmis. Vaikams ypač patiko piešimas ant asfalto – bibliotekos kiemas nušvito įvairiomis spalvomis, įvairiais piešiniais. Savo išradingumą vaikai pademonstravo lipdydami iš plastilino, modilino. Žolinių dienos proga parke rinkome įvairius augalus, gėles, rišome puokšteles, kurias vaikai dovanojo seniūnijos darbuotojoms, tėveliams ar seneliams.

Kokybišką, turiningą laiką, praleistą bibliotekoje, paįvairino stalo žaidimai, kurie lavino vaikų atkaklumą, vaizduotę. Vėliau biblioteka virsdavo į kino teatrą, žiūrėdavome bibliotekoje esančių animacinių filmukų DVD.
Kiekvieną dieną laisvalaikį leisdavome ir lauke: žaidėme įvairius žaidimus su kamuoliu, lanku, lankydavomės ir žaisdavome vaikų žaidimų aikštelėse, esančiose parkuose. Aplankėme daugelį Kulautuvos žymių vietų, leisdavomės į žygius sveikatingumo takais, aplankant Dievų ir deivių slėnį. Laiką leidome aktyviai ir turiningai.

Stovyklavusių vaikų tėveliai dėkojo už suteiktą galimybę vaikams įdomiai praleisti laiką, daugelis vaikų norėtų sudalyvauti ir kitais metais Kulautuvos bibliotekoje surengtose stovyklėlėse.

Vyr. bibliotekininkė Ramunė Mikelionytė