Pradinis Naujienos Vaikų vasaros užimtumo stovyklėlė „Knygų vilkiukai“

Vaikų vasaros užimtumo stovyklėlė „Knygų vilkiukai“

Įsibėgėjus vasarai, liepos 3-ią dieną Vilkijos miesto bibliotekoje startavo vaikų vasaros užimtumo stovyklėlė „Knygų vilkiukai“. Bibliotekininkė Jolanta Bačėnienė sudarė dešimties dienų planą kuo stovyklautojus užimti, kaip parinkti jiems saugias, smagias ir naudingas veiklas. Stovyklėlėje vyko įvairūs užsėmimai: garsiniai skaitymai, filmų peržiūra, piešimas rankų pirštais, karpymo įdomybės, žaidimai, kūrybinės veiklos, susitikimai su įdomiais žmonėmis.

Vaikai stovykloje visų pirma ieško naujų draugų ir neįprastų, smagių nuotykių. Stovyklėlės pirmąją dieną į Vilkijos biblioteką susitikti su vaikais atvyko Kauno rajono savivaldybės edukatorė Kristina Meilutė. Kristina papasakojo apie ekologiją, kaip galima panaudoti žaliavas gražiems darbeliams. Kartu su vasarotojais Iš senų neskaitomų knygų lapų lankstė ir gamino gėles. Meniniai-kūrybiniai užsiėmimai labai patiko. Iš surinktų pievose, darželiuose augalų kūrėme paveikslą skirtą Kauno rajono 65-erių metų jubiliejui.

Vyko įdomūs susitikimai su Vilkijos mieste gyvenančiais įdomiais žmonėmis. Stovyklėlėje lankėsi žymus floristikos meistras Marijus Gvildys, tautodailininkė Brigita Šiaulė, tautodailininkė Rita Budrevičienė – juostų audimo meistrė. Įsimintinas susitikimas su Padauguvos bibliotekininke Regina Jariene, bei bibliotekos stovyklautojais. Visi kartu kėlėmės keltu „Vilkynė“ į kitą Nemuno pusę, ten fotografavome gražiausias vietas. Fotografijos skirtos Kauno rajono 65-čiui. Skaitėme, diskutavome. Grįžome su gera nuotaika. Nuoširdžiai dėkojame už saugią ir nemokamą kelionę kelto „Vilkynė“ keltininkams.

Nepastebimai greitai prabėgo laikas, stovyklautojai dėkodami už puikiai praleistą laiką išsiskirstė toliau tęsti turiningas, gražias ir karštas atostogas.

Vilkijos padalinio vyr. bibliotekininkė Jolanta Bačėnienė