Pradinis Naujienos Saulėtekio birželis bibliotekoje

Saulėtekio birželis bibliotekoje

Birželį pasitikome su „Vasaros skaitymų“ atidarymu bei laisva popiete bibliotekoje, kur žaidėm stalo žaidimus bei piešėme su kreidelėmis ant asfalto. Vyko viktorina apie Lietuvą, jos istoriją, kalbą, papročius, gamtą, šventes naudojant išmaniuosius įrenginius. Šiais metais Lietuva švenčia savo Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį, todėl garsiniai skaitymai buvo pradėti iš Balio Sruogos patriotinio kūrinio „Giesmė apie Gediminą“, skatinančio mąstyti apie Meilę Tėvynei. Čia jausmingai ir vaizdžiai pateikiami vaizdai apie gamtą, gyvenimo peripetijos pateikiamos Gedimino monologuose.

Startavo nuostabi skaitymo skatinimo akcija „Vasara su knyga“, kurios laukia daugelis jaunųjų skaitytojų. Įdomios temos leidžia pasirinkti įvairaus pobūdžio knygeles.

Na, o Saulėgrįžos šventė Joninės buvo pasitiktos kūrybinėmis dirbtuvėlėmis iš spalvotų popierinių juostelių „Mano Paparčio žiedas“, kur vaikai klijavo įvairius, savo įsivaizduojamus paparčio žiedus. Tai įdomi, įtraukianti kūrybinė veikla, supažindinanti su gražiausia viduvasario švente, kai gamtoje vyksta svarbūs dalykai, diena pradeda trumpėti.

Bibliotekoje buvo pateikta parodėlė skirta Okupacijos ir Genocido dienai paminėti.