Naujienos

Paskelbtas kūrybinis konkursas moksleiviams "Mano biblioteka kosmose"

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir jos padaliniai jau ketvirtus metus iš eilės vykdo skaitmeninio kūrybiškumo konkursą, pasitelkiant visame pasaulyje populiarų kompiuterinį žaidimą „Minecraft“. Vykdyti konkursai: „Išmanusis miestas“, „Šimtmečio pilis Minecraft pasaulyje“, „Mano knygos lobiai 3D pasaulyje“ subūrė daugiau kaip 100 moksleivių iš įvairių Kauno rajono miestų ir miestelių.

Šių metų tema „Mano biblioteka kosmose“ kviečia Kauno rajono 6-14 metų moksleivius suprojektuoti savo krašto įsivaizduojamą svajonių biblioteką kitoje visatos pusėje – kosmose. Ilgai svarstėme kokią įdomią temą galėtume šiais metais pasiūlyti moksleiviams. Pasirinkome biblioteką, nes tai viena iš pagrindinių Kauno rajono kultūros židinių su neišsenkančiu informacijos bagažu, plačiu paslaugų spektru ir švenčianti gražų 65-erių metų jubiliejų. Konkursu siekiame netik skatinti ir ugdyti moksleivių kūrybiškumą ir originalumą, plėtoti jų vaizduotę, norą domėtis įvairiomis mokslo šakomis, skatinti tarpusavio bendrystę, bet ir puoselėti meilę bibliotekoms, kad žvelgtų į jas atviromis naujovėms, meilės kupinomis akimis.

Konkurso vykdymo laikotarpis yra nuo balandžio 15 d. iki spalio 1 d., todėl prisijunkite, išlaisvinkite savo vaizduotę ir sukurkite nepakartojamą „Biblioteką kosmose“!

Konkurso „Mano biblioteka kosmose“ nuostatus rasite čia.

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos 

Vyr. bibliotekininkė Živilė Kazakevičienė