Naujienos

Kovo 11-osios paminėjimas Vilkijos bibliotekoje

Kovo 10 dienos popietę į Vilkijos biblioteką rinkosi Vilkijos bendruomenė susitikti su Lietuvos kariuomenės kūrėju, kariu savanoriu, Parlamento gynėju, Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos nariu, karininkų ramovės puoselėtoju dimisijos majoru Gediminu Reutu. Susirinkusiems svečias papasakojo apie Lietuvos atkūrimą, Lietuvos žmones, kurie prisidėjo prie Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo.

Pokalbis buvo nuoširdus. Majoras Gediminas Reutas jaunimui palinkėjo užaugti dorais Lietuvos piliečiais ir mylėti savo kraštą, dirbti gražius darbus, gerbti savo artimus ir siekti užsibrėžtų tikslų. Svečias pasidžiaugė Vilkijoje gyvenančiu ir dirbančiu mūsų visų gerbiamu treneriu Olehu Fedorčaku. Prisimindamas savo sportinius pasiekimus, nuoširdžiai žavėjosi futbolo trenerio veikla.

Labai malonu, kad Gediminas Reutas yra bibliotekininkės Jolantos Bačėnienės vyro bendražygis, kuriuos sieja ilgametė draugystė. Kartu su daugelio Lietuvos savanorių jie įnešė savo indėlį į Lietuvos kariuomenės atkūrimą. Dėkojame dimisijos majorui Gediminui Reutui už visus sudominusį pasakojimą ir kvietimą apsilankyti Kauno karininkų ramovėje.

Vilkijos filialo vyr. bibliotekininkė Jolanta Bačėnienė