Naujienos

Garsiniai skaitymai Rokuose

Minint rašytojo kraštiečio Kazio Borutos 115–ąsias metines Rokų biblioteka pradėjo garsinių skaitymų ciklą skirtą Lietuvių kalbos dienoms ir Kauno rajono 65–mečiui, kurie vyko Rokų mokykloje–darželyje.

Saulėtą kovo 5 - osios popietę mokykloje–darželyje vaikai klausėsi bibliotekininkės pasakojimo apie Kazio Borutos kūrybą, kuri labai glaudžiai siejasi su Rokais, nes čia gimė garsus jo kūrinys ,,Baltaragio malūnas“ ir gatvė Rokuose pavadinta ,,Baltaragio“. Borutos ,,Dangus griūva“ yra rašytojo balsu perpasakota tautosaka, kurioje veikia gamtiški personažai – gyvūnai, augalai, gamtos jėgos. Ir didžiausia įspūdį knyga daro skaitoma garsiai, kaip įsitikinome patys, klausydami 3–4 klasės mokinių skaitytą pasaką ,,Gyvulių kalba“ iš pasakų rinkinio ,,Dangus griūva“

Popietės pabaigoje buvo apdovanoti 2 klasės mokiniai Kristupas Kunevičius, Laurynas Noreika ir Aistė Kukenė už gražiausius piešinius pasakai ,,Dangus griūva“. Sausio 6 dieną bibliotekoje buvo minimos K. Borutos 115–osios metinės ir skaitėme pasaką ,,Dangus griūva“. Vaikai iki kovo 5 dienos pristatė savo piešinius ir komisijos nutarimu šių mokinių piešiniai tapo nugalėtojais.

Rokų padalinio vyr. bibliotekininkė Irena Petriškienė