Pradinis Naujienos Apie sveikatą visiems Babtų miestelio bibliotekoje

Apie sveikatą visiems Babtų miestelio bibliotekoje

Vasario 26 dieną sulaukėme lankytojų Babtų bibliotekoje susitinkant su homeopatijos asociacijos prezidente, med. m. Dr. Virginija Dambrauskaite-Gudavičiene. Gydytoja kalbėjo apie sveiką gyvenseną, imuniteto stiprinimą, organizmo detoksikavimą ir kaip natūraliais gydymo būdais užkirsti kelią įvairioms ligoms, kaip gydyti ūminius susirgimus, kad jie netaptų lėtiniais.

Lektorė, praktikuojanti natūralius gydymo metodus jau 25 metus, Jos išleista trumpa ,labai informatyvi knygelė patiko skaitytojams. Kelis egzempliorius gavome dovanų bibliotekos skaitytojams. Po paskaitos žmonės domėjosi viskuo, klausinėjo apie skiepus, dabar aktualų koronavirusą. Ne kartą gydytoja paminėjo sveiką gyvenseną, mitybą, organizmo imuniteto stiprinimą įvairiais natūraliais būdais.

Manau, kad paskaita buvo naudinga visais atžvilgiais, tuo labiau, kad ir nesant žiemos šalčiams, sergančiųjų daugėja, mes pamirštame apie labai paprastus mūsų organizmo sveikatinimo būdus, mankštas, vaikščiojimą gryname ore. Džiaugiamės, kad Kauno rajono savivaldybė ir LSU neseniai pratęsė dar 2012 m. pasirašytą bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią universiteto mokslininkai Kauno rajone vykdo apklausas, atlieka mokslinius tyrimus.

Jau keletą metų vyksta Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro inicijuotos treniruotės senjorams, kurias veda universiteto treneriai. Šio projekto dėka įvairiose seniūnijose populiarėja zumba, pilatesas, gatvės šokiai, aerobika. “VEIK IR SVEIK!“ - baigė paskaitą gydytoja Virginija Dambrauskaitė-Gudavičienė.

Paruošė vyr. bibliotekininkė Danguolė Barkauskienė