Pradinis Naujienos Čekiškės ir Liučiūnų bibliotekose vyko garsiniai skaitymai, skirti paminėti K. Borutos 115-osioms metinėms

Čekiškės ir Liučiūnų bibliotekose vyko garsiniai skaitymai, skirti paminėti K. Borutos 115-osioms metinėms

Šis renginys - K.Borutos kūrinių garsiniai skaitymai - vienas iš visos eilės renginių, kuriuos skiria visos Kauno rajono savivaldybės bibliotekos. Vasario 27 d. skaitymai vyko Čekiškės ir Liučiūnų bibliotekose.

Į Čekiškės biblioteką, į K.Borutos kūrinių garsinius skaitymus ,,Ir aš esu išdidus, kad esu savo krašto žmogus...“ susirinko Pr. Dovydaičio gimnazijos aštuntokai ir 1-ma gimnazijos klasė. Moksleivius atlydėjo lietuvių kalbos mokytojos L. Litvinskienė ir L.Šukytė. Bibliotekininkė mokinius supažindino su K.Borutos biografija, o Čekiškės laisvalaikio salės kultūros organizatorė K.Krisčiūnienė paskaitė keletą K.Borutos eilėraščių, ištraukas iš romanų ,,Baltaragio malūnas “ ir ,,Sunkūs paminklai“.

Liučiūnų bibliotekoje rinkomės paminėti rašytojo, poeto, politinio veikėjo Kazio Borutos 115-ąsias gimimo metines. Renginio dalyviai, kas prisiminė, kas naujai išgirdo, susipažino su rašytojo biografija. Po to skaitėme ištrauką iš knygos "Mediniai stebuklai".

Estafetę perduodame Vilkijos miesto bei Vilkijos apylinkių seniūnijos bibliotekoms.

Vyr. bibliotekininkės Zina Gudaitienė ir Inesa Krasauskienė