Naujienos

Garsiniai skaitymai Vilkijos krašte

Vasario 28 dieną, minint rašytojo kraštiečio Kazio Borutos 115-ąsias metines, Kauno rajono Vilkijos, Padauguvos , Saulėtekių ir Daugėliškių bibliotekų skaitytojai pradėjo skaitymų ciklą skirtą Lietuvių kalbos dienoms ir Kauno rajono 65-mečiui. Bibliotekos pakvietė į garsinius rašytojo Kazio Borutos, lietuvių literatūros klasiko, novatoriško romano kūrėjo, lietuvių pasakų eiliuotojo kūrybos skaitymus „Ir aš esu išdidus, kad esu savo krašto žmogus“.

Tęsdamos skaitymų ciklą Vilkijos krašto bibliotekininkės numatytą vasario 28-ą dieną kartu su savo skaitytojais jungėsi į bendrą skaitymų ciklą.

Susirinkusiesiems bibliotekininkė Jolanta Bačėnienė pristatė Kazio Borutos biografiją . Garsiai skaityti pasirinkome autoriaus kūrinį „Baltaragio malūnas“. Skaitydami garsiai, pajutome neapsakomai malonų jausmą. Po skaitymų vyko diskusijos prie arbatos puodelio, pasidžiaugėme gražiu bendradarbiavimu. Kolegės iš artimų bibliotekų dėkojo Vilkijos bibliotekininkėms už bendrą iniciatyvą.

Estafetę perduodame Batniavos, Kulautuvos ir Raudondvario bibliotekoms. Šiose bibliotekose garsiniai skaitymai vyks kovo 3 dieną.

Renginio organizatoriai - Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir Lietuvos bibliotekininkų draugijos Kauno rajono skyrius.

Vilkijos padalinio vyr. bibliotekininkės Jolanta Bačėnienė, Liucija Baltiejienė
Padauguvos padalinio vyr. bibliotekininkė Regina Jarienė
Saulėtekių padalinio vyr. bibliotekininkė Gutijera Steponavičienė
Daugėliškių padalinio vyr. bibliotekininkė Nijolė Bačiūnienė