Pradinis Naujienos Domeikavos bibliotekoje – Saugaus interneto savaitė bei Lietuvos istorijos pamokėlės moksleiviams

Domeikavos bibliotekoje – Saugaus interneto savaitė bei Lietuvos istorijos pamokėlės moksleiviams

Vasario 12 bei 13 dienomis bibliotekoje vyko popietė „saugus interneto savaitė bei istorijos pamokėlė „Lietuvos skanėstai“ skirta vasario 16 – ąjai paminėti. Užsiėmimuose dalyvavo Domeikavos gimnazijos 2 klasės moksleiviai bei juos atlydėjusi pradinių klasių mokytoja Vilma Jaciuvienė bei 3 klasės moksleiviai kartu su pradinio ugdymo mokytoja Inga Saldukiene.

Pirmoje dalyje vyr. bibliotekininkė J. Navickienė moksleiviams skaitė A. Meškauskaitės ir A. Venislovaitės knygą „Istorijos skanėstai“. Vaikai sužinojo įdomiausius faktus apie Lietuvos istoriją: Baltijos jūros amžių, kas lietuvius išmokė žaisti krepšinį ir kaip anksčiau jis buvo vadinamas. Taip pat buvo pasakojama apie Lietuvos vėliavos iškėlimo istorija, lakūnų Dariaus ir Girėno skrydi per Atlantą, Kryžių kalno svarbą lietuviams.

Antroje pamokėlės dalyje vyko protmūšis, kurio metu moksleiviai turėjo galimybę pasitikrinti savo žinias apie Lietuvos istoriją bei už teisingą atsakymą laimėti saldžius prizus. Protmūšio klausimai buvo sudaryti iš Lietuvos didžių asmenybių nuveiktų darbų, istorijos bei literatūros įdomybių. Vaikai aktyviai dalyvavo ir atsakė į visus protmūšio klausimus.

Trečioje dalyje, kartu su moksleiviais atlikome testą, skirtą saugaus interneto savaitei. Vaikai pasitikrino žinias bei diskusijų metu įgyjo naujos informacijos kaip saugiai elgtis internete.

Domeikavos bibliotekos vyr. bibliotekininkės: D. Launikaitytė, J. Navickienė