Pradinis Naujienos Saugaus interneto pamoka Rokų bibliotekoje

Saugaus interneto pamoka Rokų bibliotekoje

Rokų biblioteka prisijungė prie iniciatyvos "Saugesnio interneto savaitė bibliotekoje", kurios tikslas skatinti vaikus ir jaunimą saugiai ir atsakingai naudotis internetinėmis technologijomis.

Saugaus interneto savaitę pradėjo Rokų mokyklos – darželio 3 klasė mokiniai su mokytoja D. Laužadiene, kurie bibliotekininkės kvietimu atvyko į saugaus interneto pamoką "Būk saugus ir draugiškas internete". Susipažinome apie pavojus, tykančius virtualioje erdvėje, kaip bendrauti su žmonėmis, sutiktais internete.

Pamokos metu akcentuota, kad nereikėtų viešinti jokios asmeninės informacijos. Mokiniai aktyviai dalyvavo žaidime "Minčių lietus" apie internetą. Dalyviai turėjo sugalvoti ir pasakyti kuo daugiau žodžių apibūdinti internetui, kurie prasidėjo ištraukta raide. Pažaidę žaidimą, suskubome pasitikrinti, ar tikrai mokam saugiai elgtis internete.

Keturios komandos sprendė testą "Ar aš esu draugiškas internete?". Ypač gerai sekėsi Karoliui Juodikevičiui, Jonui Žegužauskui, Tėjai Juodytei, Vytei Žegužauskaitei, Arminui Veigeltui, Gerardui Gaidamavičiui, Nojui Gerulskiui, Robertui Kmitui.

Rokų padalinio vyr. bibliotekininkė
Irena Petriškienė