Naujienos

Saulėtekio bibliotekos gruodžio mėnesio veiklos

Saulėtekio bibliotekos gruodžio mėnesio veiklos

Gruodžio mėnesį jaunieji bibliotekos lankytojai susitiko su nuostabia vaikų knygelių „Kaip zuikis jausmus pažino“ bei „Kariesas, ėduonis ir Domo dantukai“ rašytoja Šarūne Baltrušaitiene. Kadangi knygelė buvo jau perskaityta vykdant garsinius skaitymus, vaikai turėjo tikrai nemažai įvairaus pobūdžio klausimų, susidomėję klausėsi pasakojimų apie knygelių rašymo procesus, idėjas.

Kartu su knygelės autore prisiminė įdomiausius ir svarbiausius knygų momentus, ištraukas, aptarė jų veikėjus, ko galima pasimokyti iš tam tikrų situacijų ir ką galima prisitaikyti patiems kasdienybėje. Autorė kantriai ir nuotaikingai kiekvieno išklausė ir kiekvienam atsakė. Dėkojame Jai ir labai laukiame sekančių susitikimų.
Prieš didžiąsias metų šventes bibliotekoje vyko kūrybinė savaitė „Jau kvepia mandarinais ir Kalėdomis“, kurios metu šventinius palinkėjimus rašėme ant didelių, popierinių kalėdinių žaisliukų. Taip pat įtemptai ruošėmės Vaikų dienos centre kalėdiniam spektakliui „Dvylika mėnesių“, kurį stebėjo vaikučių tėveliai, broliukai ir sesutės, Vilkijos gimnazijos direktorius su pavaduotoja. Po spektaklio buvo apdovanoti aktyviausi bibliotekos skaitymų ir kūrybinių veiklų dalyviai.
Mėnesio pabaigoje įvyko dar vienas edukacinis užsiėmimas „Gudrioji knygos paieška“.
Prabėgo dar vieni kūrybingi, aktyvūs ir įdomūs metai.

Vyr. bibliotekininkė Gutijera Steponaitienė