Naujienos

Veiklos Užliedžių bibliotekoje

Veiklos Užliedžių bibliotekoje

Besibaigiantis ruduo į Užliedžių biblioteką „atnešė“ gražių renginių. Lapkričio 21d. biblioteką aplankė ir „važiavo“ į knygų šalį Užliedžių skyriaus priešmokyklinio ugdymo klasės mokinukai. Jiems buvo pristatyta P. Norvilos knyga „Srykt Patrykt!“, dalyvaujanti metų knygos rinkimuose vaikų grupėje. Perskaitę knygelę, vaikai nekantravo patys imtis veiklos – spalvino kiškį ilgaausį.

Bibliotekai mažieji lankytojai padovanojo pačių sukurtą knygelę „Trys paršiukai“.

Lapkričio 25d. vyko edukacinė valandėlė, skirta pažinti Lietuvos sostinę Vilnių kitaip, naudojant interaktyvią knygą-žaidimą – spalvinant nuostabius grafikos, tapybos darbus, kuriuos sukūrė menininkai. Šios knygos-žaidimo pagrindinis tikslas – laisvalaikio turtinimas inovatyviomis, šiuolaikiškomis priemonėmis, susidomėjimo skaitmeniniu turiniu skatinimas.

Lapkričio 29d. biblioteka kartu Užliedžių skyriaus mokykla paminėjo Draugo dieną. Nuo pat ankstyvo ryto mokyklos klasėse, bibliotekoje ir salėje vyko įvairios edukacinės veiklos. Visi mokyklos vaikai buvo suskirstyti į šešias grupes ir turėjo apkeliauti šešias „stoteles“: vienur jie pynė draugystės apyrankes, kitur sprendė kryžiažodžius, žaidė žaidimus ir t.t. Bibliotekos stotelė vadinosi „Draugauju su knyga“ ir buvo skaitoma G.Rakauskienės knyga „Dramblys ir antis“. Tai knyga apie draugystę. Perskaitę knygą, vaikai ją aptardavo. Pasibaigus veikloms, salėje visi vaišinomės vaikų atsineštais sausainiais.


Užliedžių bibliotekos vyr. bibliotekininkė Virginija Stancelienė