Naujienos

Lapkričio veiklos Saulėtekio bibliotekoje

Lapkričio veiklos Saulėtekio bibliotekoje

Lapkritį pasitikome su edukaciniu užsiėmimu „Gudrioji knygos paieška“, kur per tam tikrą laiką reikia surasti tam tikrą knygą bibliotekos fonde. Labai įdomi ir linksma veikla, kuri skatina mąstyti ir veikti greitai.

Šiaurės Šalių Savaitė - kaip visada labai laukiama ir mėgstama bibliotekos jaunųjų lankytojų. Šis projektas skirtas skaitymo skatinimui bei garsinio skaitymo ir pasakojamosios tradicijos puoselėjimui ir pažinčiai su Šiaurės šalių kūryba. Tamsiuoju metų laiku uždegame žvakutes ir skaitome – tai pagrindinė ir išskirtinė savaitės idėja, kuria visi labai džiaugiamės. Skaitėme iš Astridos Lindgren knygelės „Pepė Ilgakojinė“, kaip maištinga ir spalvinga mergaitė „Pepė švenčia gimimo dieną“. Kūrybinio užsiėmimo metu, kurio tema buvo „Šventės“, bibliotekos jaunieji lankytojai kūrė plakatus pagal Šiaurės šalių rašytojų knygeles.
Visą mėnesį bibliotekoje veikė parodėlė „Mūsų dienos kaip šventė“ poetei Salomėjai Nėrei, jos 115 gimimo metinėms paminėti. Taip pat vyko Vaikų Dailyraščio konkursas iš poetės kūrybos bei vykstant Suaugusiųjų mokymo savaitei, vyko Suaugusių Dailyraščio vakaras, kur ne tik rašėme, bet ir skaitėme poetės kūrybą.