Pradinis Naujienos Suaugusių mokymosi savaitė Piliuonos bibliotekoje

Suaugusių mokymosi savaitė Piliuonos bibliotekoje

Suaugusių mokymosi savaitė Piliuonos bibliotekoje
Suaugusių mokymosi savaitė Piliuonos bibliotekoje

Lapkričio 18-19 dienomis Piliuonos padalinyje vyko skaitmeninio raštingumo mokymai pažengusiems tema "Sumaniau apsipirkime ir atsiskaitykime internetu" pagal projektą "Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė".

Mokymuose dalyvavo 13 suaugusiųjų, kurie sužinojo naudingų ir įdomių dalykų naudojantis išmaniosiomis technologijomis. Mokymus vedė Lektorė Justė Markevičiūtė.
Lapkričio 22 dieną kūrybinėse dirbtuvėlėse mokėmės skrebinimo ir kvilingo menų. Kūrėme magiškus Kalėdų akcentus savo namams ar darbo aplinkai. Skrebinimo meno mokė Taurakiemio laisvalaikio organizatorė Laima Kalėdaitė. Skrebinimas – brangus malonumas, tačiau turinčioms lakią vaizduotę šis užsiėmimas gali nieko nekainuoti, nes galima panaudoti tai ką rasite namuose: audinių, siūlų, juostelių, įvairių sagų ir visokių smulkmenų likučius. Kvislingo menas Piliuonoje yra gerai žinomas nes tai yra mano hobis, kuriuo noriai dalinuosi su bibliotekos lankytojais. Šį kartą, iš popieriaus juostelių, kūrėme snaiges ir angeliukus.

Piliuonos padalinio vyr. bibliotekininkė M. Naunčikienė