Naujienos

Domeikavos bibliotekoje – „Lietuvos gamta pro objektyvą“ susitikimas su fotografu Mariumi Čepuliu

Domeikavos bibliotekoje – „Lietuvos gamta pro objektyvą“ susitikimas su fotografu Mariumi Čepuliu

Spalio 18 dieną Domeikavos seniūnijos salėje vyko susitikimas su fotografu Mariumi Čepuliu – „Lietuvos gamta pro objektyvą“. Renginyje apsilankė Domeikavos gimnazijos 5 ir 6 klasės moksleiviai, kuriuos atlydėjo lietuvių kalbos mokytoja Vida Matusevičienė.

Susitikimo metu fotografas moksleiviams pasakojo kokios žinios yra reikalingos norint tapti fotografu, kokie iššūkiai laukia kiekvieno gamtos mylėtojo bei kiek laiko skiriama pasiekti užsibrėžtiems tikslams. Moksleiviai sužinojo įdomiausių fotografijos patarimų bei gudrybių. Fotografas pasakojo apie Lietuvos gyvūnus, jų retas rūšis. Kartu su moksleiviais diskutavo kodėl kai kurie paukščiai turi raudonas akis, kaip atpažinti gyvates bei laukinių gyvūnų elgesį. Vaikai turėjo galimybę fotografijose pamatyti Lietuvoje įvykusias šiaurės pašvaistes, audras ir žaibų žaismus danguje.
Apibendrinant, susitikimo su fotografu metu moksleiviai turėjo galimybę pažinti Lietuvos kūrybingas asmenybes, sužinoti bei papildyti savo žinias apie Lietuvos gamtą bei įdomiai ir informatyviai praleisti laiką kartu su savo bendraklasiais. Moksleiviai patikino, kad susitikimo metu įgytas žinias pritaikys ir ateityje bei laukia tokio pobūdžio susitikimų ir kitais metais.


Domeikavos bibliotekos vyr. bibliotekininkės: D. Launikaitytė, J. Navickienė