Naujienos

Rugsėjo mėnuo Šlienavos bibliotekoje

Rugsėjo mėnuo Šlienavos bibliotekoje

Prasidėjus rudeniui bibliotekoje nuolat šurmuliuoja vaikai. Biblioteka vėl tapo tarpine stotele tarp mokyklos ir namų. Rugsėjo pradžioje, suvedus fotografijų konkurso „Gražiausia vasaros atostogų akimirka su knyga“ rezultatus, paaiškėjo, kad nugalėtojomis tapo sesutės Gabija ir Rugilė.

Jų nuotrauka sulaukė daugiausiai „patiktukų“ bibliotekos facebook puslapyje. Bibliotekininkė mergaites apdovanojo jų pačių daryta nuotrauka, perkelta ant drobės. Aišku buvo ir saldumynai, kaipgi be jų. Noriu padėkoti bibliotekos skaitytojams, kurie sudalyvavo fotografijų konkurse, tai Jurgita, Stefanija, Simona, Vilius, Simas, Dalė, Giedrė, Gabija ir Rugilė.
Bibliotekoje vyko jau tradicine tapusi jurginų paroda „Jurginas – pati spalvingiausia gėlė“. Tris savaites bibliotekoje mainėsi jurginų žiedai, vieni už kitus gražesni. Šiais metais prisijungė ir nauji jurginų mylėtojai, bibliotekos skaitytojai. Nuoširdus ačiū Laimai, Audronei, Jolitai, Audrai, Vladui, Algiui ir Algimantui.
Rugsėjo mėnesį minėjome Europos paveldo dienas „Kultūros paveldas: pažink ir pramogauk“. Su moksleiviais susipažinome su visa Lietuva, surinkdami ją iš magnetukų „Surink Lietuvą“. Mergaitės varžėsi, kuri greičiau surinks Lietuvą. Nugalėtoja tapo Ugnė S.
Bibliotekoje toliau vykdome VB organizuotą skaitymo akciją „Auginame knygų skaitymo medį“, taip pat VB organizuojamą skaitmeninio kūrybiškumo ir skaitymo skatinimo akciją „Mano knygos lobiai 3D pasaulyje“.

Šlienavos filialo vyr. bibliotekininkė E. Grušienė