Naujienos

Rugsėjo veiklos Saulėtekių bibliotekoje

Rugsėjo veiklos Saulėtekių bibliotekoje

Gražų rugsėjo mėnesį pasitikome Tarptautine Raštingumo diena. Įvyko dailyraščio konkursas iš Žemaitės kūrybos, kadangi 2019 m. paskelbti Žemaitijos metais. Bibliotekos lankytojai atsakingai perrašė Žemaitės kūrybos ištraukas iš kūrinio „Petras Kurmelis“. Tikrai nelengva ir paprasta, be klaidų ir tvarkingai dailyraščiu perrašyti tekstus. Buvo išrinkti gražiausiai perrašyti darbai ir apdovanoti.

„Pirmokų dienos“ bibliotekoje visada smagios. Mažieji skaitytojai apžiūrinėja knygų lentynas ir knygeles, aptaria jų iliustracijas, atsakingai klauso kokios yra bibliotekos taisyklės. Drąsiausi pirmokai apžiūrinėjo ir žaidė stalo žaidimus.
Šį mėnesį biblioteka sulaukė pagalbos iš e.skauto G.Minelgos, pagal projektą „Prisijungusi Lietuva“, kuris savanoriškai ir atsakingai konsultavo kelis gyventojus kaip naudotis skaitmeniniais įrenginiais. Labai vertiname ir džiaugiamės tokiais šauniais žmonėmis.
Pasitikome ir Europos kalbų dieną, įvyko pažintinė kūrybinė veikla „Pažinkime Europą“ , kur kirpome „rankytes“, klijavome ir rašėme žodį „Ačiū“ įvairiomis Europos šalių kalbomis. Šios veiklos pabaigoje buvo apdovanoti ir „Skaitymo iššūkio“ akcijos „Vasara su knyga“ dalyviai dalyvavę ir įveikę visas užduotis. Tai nuostabi akcija vasaros metu visiems, kurios visi labai laukia.
Biblioteka tai pat dalyvauja ir KRSVB surengtoje skaitymo akcijoje „Auginame skaitymo medį“.


Vyr. bibliotekininkė Gutijera Steponaitienė