Naujienos

„Vasara su knyga“ apdovanojimai Vilkijos miesto bibliotekoje

„Vasara su knyga“ apdovanojimai Vilkijos miesto bibliotekoje

Pasibaigė visą vasarą trukęs projektas skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“, į kurio veiklą buvo įsitraukę ir Vilkijos bibliotekos skaitytojai. Nuo birželio 1 d. pradėta dalyvių registracija į Vilkijos bibliotekos organizuojamą „Vasaros skaitymo iššūkį“.

Skaitytojai registravosi bibliotekoje ir gavo lankstinuką, kuriame buvo įrašytos 5 užduotys: lietuvių autoriaus knygą; bibliotekininko rekomenduotą knygą; knygą apie keliones; knygą geltonu viršeliu ir knygą, kurios pavadinimas prasideda pirma dalyvio vardo raide. Iššūkis įvykdytas perskaičius knygas pagal kiekvieną užduotį. Duomenys buvo fiksuojami „Skaitymo iššūkio“ tinklalapyje, susikūrus savo paskyrą.
„Vasaros skaitymo iššūkį“ Vilkijos bibliotekoje priėmė virš 30 skaitymo aistruolių, tačiau tik 29 dalyviai įveikė visas užduotis – perskaitė 5 knygas, kitiems, matyt, pritrūko laiko arba atkaklumo. Džiugu, kad nemažai vaikų ir suaugusiųjų vasarą praleido turiningai – skaitydami.
Gražią ir saulėtą Rugsėjo 26-os dienos popietę į biblioteką rinkosi tie skaitytojai, kuriems pavyko įvykdyti visas penkias užduotis. Bibliotekininkės Jolanta ir Liucija pasidžiaugė skaitytojų aktyvumu ir įteikė „Vasara su knyga" diplomus ir atminimo dovanėles. Padėkos raštus ir suvenyrus įteikėme Vilkijos Nemuno krašto vaikams už aktyvų dalyvavimą vasaros metu bibliotekos veikloje.
Baigėsi vasara, tačiau draugystė su knygomis tęsiasi. Po apdovanojimo vyko diskusijos prie saldaus stalo.

Vilkijos padalinio vyr. bibliotekininkės
Jolanta Bačėnienė, Liucija Baltiejienė