Pradinis Naujienos BIBLIOTEKŲ DARBUOTOJŲ SEMINARAS NAUJOMS PATIRTIMS ĮGYTI

BIBLIOTEKŲ DARBUOTOJŲ SEMINARAS NAUJOMS PATIRTIMS ĮGYTI

BIBLIOTEKŲ DARBUOTOJŲ SEMINARAS NAUJOMS PATIRTIMS ĮGYTI
BIBLIOTEKŲ DARBUOTOJŲ SEMINARAS NAUJOMS PATIRTIMS ĮGYTI

Norėdami, kad lankytojai mūsų bibliotekose atrastų kuo daugiau inovatyvių paslaugų ir užsiėmimų, o bibliotekų darbuotojai praturtėtų kultūrinėmis žiniomis, įgytų kūrybinės bei naujų technologijų įveiklinimo patirties, lankėmės Zarasų ir Rokiškio krašto kultūros įstaigose, dalyvavome edukacijose, įdomiai pristatančiose šio turtingo krašto kultūros paveldą.

Modernioje Zarasų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje sukurtos ne tik komfortiškos sąlygos lankytojams, bet ir gausu priemonių, veiklų, paslaugų padedančių realizuoti savišvietos, saviraiškos, bendravimo, kūrybinius bei relaksacinius poreikius. Dėkojame bibliotekos direktorei D. Karlienei, pavaduotojai J. Lementauskienei ir visai komandai už įdomių bibliotekos veiklų pristatymą bei ekskursiją po įspūdingos bibliotekos erdves.
Vedami profesionalaus gido R. Keršio, laiką turiningai praleidome Šlyninkos vandens malūne surengtose edukacijose, susipažinome su unikalia gamta prisilietėme prie Stelmužės ąžuolo istorijos.
Neišdildomą įspūdį paliko turtingas Rokiškio miesto kultūros paveldas: Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčia, Rokiškio krašto muziejus, L. Šepkos ekspozicija, vienintelė Lietuvoje prakartėlių ekspozicija. Puikaus gido P. Blaževičiaus dėka, sužinojome daug įdomių faktų apie Rokiškio dvaro istoriją bei jo ryšį su dabartine Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčia.
Šio seminaro dėka, išsinešėme turtingą Lietuvos kultūros istorijos ir žmogaus kūrybiškų galimybių suvokimą, įgavome naujos profesinės patirties.

Direktorės pavaduotoja Vilgemina Puskunigienė