Naujienos

Vasara Užliedžių bibliotekoje

Vasara Užliedžių bibliotekoje

Rodos dar visai neseniai prasidėjo vasara, o jau tuoj rugpjūčio vidurys. Smagu pasidžiaugti, kad bibliotekos lankytojai domėjosi vykstančiomis veiklomis ir labai noriai įsitraukė į apskričių viešųjų bibliotekų akciją - vasaros skaitymo iššūkį „Skaitydami mes pakeisime pasaulį!“, kuris šiais metais nesunkiai įveikiamas.

Moksleiviai aktyviai dalyvauja KRSVB organizuojamoje skaitymo akcijoje „Auginame knygų skaitymo medį“. Ši akcija skirta programinės literatūros skaitymui ir vyks iki lapkričio 30 dienos.

Vaikai, kurie vasaros atostogas leido bibliotekoje, taip pat nenuobodžiavo: dalyvavo bibliotekos organizuojamose veiklose, skirtose vasaros skaitymams. Žinoma, jiems geriausias laisvalaikio praleidimas – naršyti mobiliuosius telefonus ir žaisti kompiuterinius žaidimus, ypač „Minecraft“. Tačiau užsiėmė ir turiningomis edukacinėmis veiklomis: dalyvavo garsiniuose skaitymuose, lipdė iš modelino, žaidė stalo ir interaktyvius žaidimus „Knygos kodas“ bei „Pažink Lietuvą“, taip pat išbandė „Knygos lobius 3D pasaulyje“, žiūrėjo animacinius filmukus. Juk labai smagu leisti laisvalaikį bibliotekoje su draugais! Tik gaila, kad vasara jau tuoj baigsis...

Užliedžių bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Virginija Stancelienė