Pradinis Naujienos Domeikavos bibliotekoje – projekto „Prisijungusi Lietuva“ skaitmeninio raštingumo mokymai suaugusiems

Domeikavos bibliotekoje – projekto „Prisijungusi Lietuva“ skaitmeninio raštingumo mokymai suaugusiems

Domeikavos bibliotekoje – projekto „Prisijungusi Lietuva“  skaitmeninio raštingumo mokymai suaugusiems
Domeikavos bibliotekoje – projekto „Prisijungusi Lietuva“ skaitmeninio raštingumo mokymai suaugusiems

Birželio 25 ir 26 dienomis Domeikavos bibliotekoje vyko skaitmeninio raštingumo mokymai suaugusiems. Šį kartą kompiuteriniai kursai buvo skirti pažengusiems lankytojiems. Mokymų tema – Skaitmeninių nuotraukų apdorojimas ir saugus dalijimasis.

Pirmą kursų dieną mokymų dalyviai susipažino su pagrindinėmis nuotraukų redagavimo programomis. Naudodamiesi „Google nuotraukos“ suaugusieji išmoko keisti nuotraukų išvaizdą. Antroje dalyje dalyviai kūrė nuotraukų koliažus bei GIF animacijas.
Antrą mokymų dieną pasakojome apie saugų naudojimąsi internetu bei socialiniais tinklais. Taip pat išmokome naudotis nemokamomis išmaniųjų telefonų programėlėmis, skirtomis dokumentų skenavimui.
Apibendrinant, šiomis dienomis kompiuterinio raštingumo mokymai yra itin aktualūs gyventojiems, siekiantiems pagilinti žinias informacinių technologijų srityje bei norintiems lengviau bei efektyviau pasiekti ieškomą informaciją. Tai taip pat puiki galimybė įsitraukti į bendruomeniškas veiklas, susirasti bendraminčių ir praleisti laiką informatyviai bei naudingai.


Domeikavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė: E. Štulaitė