Pradinis Naujienos Piešimas ant grindinio Vilkijoje „Mano tėviškės spalvos“

Piešimas ant grindinio Vilkijoje „Mano tėviškės spalvos“

Piešimas ant grindinio Vilkijoje „Mano tėviškės spalvos“
Piešimas ant grindinio Vilkijoje „Mano tėviškės spalvos“

Minėdami Tarptautinę vaikų gynimo dieną, 12-tus metus iš eilės Vilkijos mieste, Bažnyčios gatvėje su didžiausiu malonumu vaikai piešia ant grindinio. Šiais metais piešimo tema - „Mano tėviškės spalvos“.

Vilkijos mėgėjų teatro „Vizija“ artistai kreipėsi į Vaikų gynimo dieną Vilkijoje švenčiančius dalyvius. Kuri spalva gražiausia gimtinės? Didžiausia dovana vaikams – imti teptuką į rankas ir patiems išpiešti miesto grindinį prie Šv. Jurgio bažnyčios.
Šventės dalyviai – Vilkijos vaikų lopšelio-darželio „Daigelis“ auklėtiniai, gimnazijos pradinių klasių vaikai, Padauguvos bibliotekos skaitytojų klubas „Šypsenėlė“, Saulėtekio bibliotekos jaunieji lankytojai, Vilkijos Nemuno krašto vaikai, mamytės ir tėveliai su vaikučiais – paraginti miesto ir apylinkių seniūnų, Šv. Jurgio parapijos klebono, kultūros centro direktorės ir bibliotekininkės, stvėrė kibirėlius su spalvota kreida ir grindinys nusidažė gražiausiomis tėviškės spalvomis. Vilkijos miesto bibliotekos bibliotekininkė Jolanta Bačėnienė, pakvietė šventės dalyvius vasaros metu dalyvauti bibliotekose rengiamuose renginiuose, skaitymo akcijose, edukaciniuose užsiėmimuose.
Patys mažiausieji piešėjai noriai ir smalsiai bendravo su šventėje dalyvavusiais Vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus bendruomenės pareigūnais ir buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis.

Vilkijos kultūros centras‚
Vilkijos padalinio vyr. bibliotekininkė Jolanta Bačėnienė