Pradinis Naujienos Skaitymo akcija ir kūrybinės dirbtuvėlės Užliedžių bibliotekoje

Skaitymo akcija ir kūrybinės dirbtuvėlės Užliedžių bibliotekoje

Skaitymo akcija ir kūrybinės dirbtuvėlės Užliedžių bibliotekoje
Skaitymo akcija ir kūrybinės dirbtuvėlės Užliedžių bibliotekoje

Gegužė bibliotekoje prasidėjo spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Šiai datai paminėti, gegužės 7 d., biblioteka prisijungė prie Lietuvos bibliotekininkų draugijos organizuojamos garsinio skaitymo iniciatyvos, palaikant Lietuvos leidėjų Asociacijos skaitymo skatinimo akciją „Lietuva skaito“.

Skaitymuose dalyvavo Užliedžių skyriaus 3 ir 4 kl. mokiniai. Renginuko pradžioje vaikams buvo trumpai papasakota apie tuos laikus, kai Lietuvoje buvo draudžiama spauda. Vėliau perskaitėme R.Kuncaitės knygelę „Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą: tautinės mažumos“ ir susipažinome su Lietuvoje gyvenančių tautinių mažumų vaikučiais, jų žaidimais, šokiais ir dainomis. Skaitymai vyko netradicinėje erdvėje – parkelyje, po medžiais.
Gegužės 22 d. bibliotekoje lankėsi patys mažiausieji Užliedžių skyriaus vaikai – priešmokyklinukai. Jie dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėlėse. Vaikams buvo išdalintos užduotėlės: jiems reikėjo iškirpti, suklijuoti ir nuspalvinti labiausiai patikusį drugelį. Kūrybinės dirbtuvėlės padeda atsiskleisti vaikų sugebėjimams ir fantazijai, skatina tobulėti ir kurti.


Užliedžių bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Virginija Stancelienė