Pradinis Naujienos Šeimos šventės atgarsiai Padauguvos bibliotekoje

Šeimos šventės atgarsiai Padauguvos bibliotekoje

Šeimos šventės atgarsiai Padauguvos bibliotekoje
Šeimos šventės atgarsiai Padauguvos bibliotekoje

Kaip teigia pedagogė V. Aramavičiūtė, šeima ne tik padeda susiorientuoti vertybių pasaulyje, bet ir skatina jų lakytis. Šeima - vienas svarbiausių ugdymo bei gyvenimo veiksnių, kryptingai ir sistemingai veikiančių vaiko fizinę, psichinę ir dvasinę brandą.

Dvasines vertybes tėvai perduoda savo vaikams kaip praeities ir ateities simbolį. Turėdami tokį vertybių pamatą, bręsdami vaikai turėtų išmokti priešintis blogiui, įveikti tikrovės prieštaravimus, siekti darnos, puoselėti dorovines vertybes.
Tradicija tapo, kad kiekvienais metais paminime šeimos dieną. Šventėje dalyvavo, mamos, tėčiai, seneliai močiutės, svečiai - Vilkijos apylinkių seniūnas A. Bačiūnas, Vilkijos kultūros centro direktorė L. Baravaja, ir kt. Padauguvos gyventojai.
Renginio pradžioje sode buvo pasodinti medeliai, kaip simbolis augančioms kartoms, kurie primintų gražias tradicijas, kurios vyksta.
Renginio metu vyko loterija, vaikai piešė, rašė linkėjimus, koncertavo moterų vokalinis ansamblis vadovaujamas A. Furmono, bibliotekos vaikų klubas „Šypsenėlė“ sveikino mamas, senelius, močiutes, bibliotekos moterų klubas „Viskas viename“ suvaidino inscenizaciją apie šeimą. Renginys baigėsi aptarimu, prie arbatos puodelio.


Padauguvos padalinio vyr. bibliotekininkė R. Jarienė