Pradinis Naujienos Intensyvus balandis Batniavos bibliotekoje

Intensyvus balandis Batniavos bibliotekoje

Intensyvus balandis Batniavos bibliotekoje
Intensyvus balandis Batniavos bibliotekoje

Balandžio mėn. veiklas Batniavos biblioteka pradėjo 4 dieną susitikimu su VMI atstove J. Naudžiūniene. Bendradarbiavimas su šia VMI darbuotoja trunka jau ne vienerius metus.

Atstovės pagalbos dėka Batniavos bibliotekoje deklaracijas VMI pateikė 27 batniaviečiai. Artėjant Šv. Velykoms nestokojantis įvairių idėjų Batniavos seniūnas Š. Pikelis pasiūlė pasipuošti aplinką mediniais margučiais. Čia jam į pagalbą atskubėjo Batniavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė, kuri su Batniavos mokinukais kūrybinių dirbtuvių metu medinukus ir numargino. Dirbome nuo 15 iki 18 dienos. Šeši mediniai margučiai ritinėjosi prie seniūnijos pastato, ten juos buvo galima apžiūrėti iš arčiau.

Dar vienos kūrybinės dirbtuvės vyko balandžio 19 d. Šį kartą jos buvo skirtos Velykiniam stalui papuošti.
Nacionalinės bibliotekų savaitės „Ateik, sužinok ir išmok“ metu Batniavos bibliotekoje startavo projekto „Prisijungusi Lietuva“ kompiuterinio raštingumo mokymai. Šios savaitės metu mokymus baigė pirmoji pradedančiųjų grupė.
Na o mėnesį 30d. nuotaikingai užbaigė „Vaikų Velykėlės“. Jos Batniavos bibliotekoje kaip visada prasidėjo velykiniais žaidimais: sekėme Velykinę pasaką, rinkome taikliausią kiaušinių ridentoją, ilgiausiai besisukantį kiaušinį, dalyvavome Velykinėje viktorinoje o susitikimo pabaigoje aplikavome Didįjį margutį. Darbas truko keletą valandų, pasikeisdami darbavosi visi Batniavos mokyklos pradinukai.


Batniavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė Danutė Mejarienė