Naujienos

Nemokami kompiuterinio raštingumo mokymai Babtų miestelio bibliotekoje

Nemokami kompiuterinio raštingumo mokymai Babtų miestelio bibliotekoje

Projekto „Prisijungusi Lietuva“ jau pirmieji rezultatai labai nudžiugino, žmonės rinkosi ir mokėsi noriai, kaip kas, kurie jau buvo primiršę savo naudojimosi kompiuteriu įgūdžius, juos atnaujino ir užtvirtino.

Žmonės domėjosi viskuo, kas reikalinga kasdien naudojantis internetu: žinios, populiarių ir naudingų interneto svetainių adresai, sveikata, apsipirkimas internete, darbo skelbimų paieška „Labai džiaugiuosi pirmąja Babtų pradedančiųjų mokymų grupe, nors dalyviai įvairaus amžiaus, tačiau labai imlūs mokslams, užduoda konkrečius klausimus, noriai atlikinėjo praktines užduotis.“ – sakė lektorė G. Ščiukauskaitė. Šios grupės dalyviai labiausiai norėtų tobulinti žinias el. valdžios vartų paslaugų tema. Tai reiškia, kad 10 šios grupės dalyvių taps naujais interneto ir skaitmeninių technologijų naudotojais. ‘‘Visa ,ką mes mokomės, tikrai panaudosime ateityje“ - kalbėjo vienas iš dalyvių,“ todėl gera pradžia –pusė darbo.“
Stiprinti projektuose dalyvaujančių bendruomenių ir atskirų asmenų suinteresuotumą tęsti pradėtą veiklą padės įvairūs bendruomenėms skirti renginiai bei visoje ES vykstančios skaitmeninius įgūdžius skatinančios nacionalinės akcijos, pavyzdžiui, „Interneto savaitė“, „Saugesnio interneto savaitė“, „Senjorų dienos internete“. Dar viena renginių grupė bus skiriama jaunimui. Jie skatins moksleivius išsamiau domėtis informacinėmis technologijomis, programavimu, ugdys kūrybiškumą bei saviraišką. Manome, kad šis projektas sudomino ir dar sudomins ne vieną bibliotekų lankytoją.


Tekstą paruošė vyr. bibliotekininkė D.Barkauskienė, vyr. bibliotekininkė G.Ščiukauskaitė