Pradinis Naujienos Šventė „Pavasario Skudučiai“ ir kompiuterinio raštingumo mokymai Domeikavos bibliotekoje

Šventė „Pavasario Skudučiai“ ir kompiuterinio raštingumo mokymai Domeikavos bibliotekoje

Šventė „Pavasario Skudučiai“ ir kompiuterinio raštingumo mokymai Domeikavos bibliotekoje
Šventė „Pavasario Skudučiai“ ir kompiuterinio raštingumo mokymai Domeikavos bibliotekoje

Balandžio 24 dieną Domeikavos seniūnijos salėje vyko šventė „Pavasario Skudučiai“. Renginyje dalyvavo Domeikavos lopšelio – darželio „Žiburėlių“ bei „Žiogelių“ grupių ugdytiniai, bei juos atlydėjusios auklėtojos Gitana Andrikienė ir Janina Šliogerė. Su mažaisiais bibliotekos draugais šventėme Nacionalinę bibliotekų savaitę, praėjusias Šv. Velykas, mažasias vaikų Velykėles bei artėjančią mamyčių dieną.

Vaikučiai kartu su auklėtojomis buvo parengę ypatingai nuotaikingą programą. Į renginį susirinko gausus būrys Domeikavos bendruomenės narių. Antroje dalyje mus linksmino Domeikavos kaimo kapela „Jovaras“, kuriai šiuo metu vadovauja vadovas, kompozitorius Rimantas Vaičekonis. Renginio metu viena iš žiūrovių, prosenelė, Ona Gaučienė vaikučiams pasakojo apie savo sunkią vaikystę, apie tai kaip dažydavo kiaušinius Šv. Velykų išvakarėse bei kokius drabužius dėvėdavo jos kartos mergaitės. Šventės metu tvyrojo šilta bei nuoširdi nuotaika, vaikučiai suko ratelius prie kurių prisijungė ir kaimo kapelos senolės.
Nacionalinės bibliotekų savaitės metu bibliotekoje taip pat vyko „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” projekto kompiuteriniai mokymai suaugusiems - Pradedančiųjų „Skaitmeninės technologijos TAU: ateik, sužinok, išmok“. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis. Mokymų metu suaugusieji susipažino su skaitmeninių įrenginių naudojimu, pagrindinėmis kompiuterinėmis programomis, Google paslaugomis bei interneto nauda.


Domeikavos bibliotekos vyr. bibliotekininkės: D. Launikaitytė, E. Štulaitė