Pradinis Naujienos Klube „Garliaviečiai“ vakaronė, skirta „Pavasariui pasveikint“

Klube „Garliaviečiai“ vakaronė, skirta „Pavasariui pasveikint“

Klube „Garliaviečiai“ vakaronė, skirta „Pavasariui pasveikint“
Klube „Garliaviečiai“ vakaronė, skirta „Pavasariui pasveikint“

Balandžio mėn. 24 d. klube „Garliaviečiai“ vakaronė, skirta „Pavasariui pasveikint“. Dalyvavo ansamblis „Ežiuolė“, vadovė Danguolė Šalnienė.
Kaip ir kasmet, balandžio 23–29 dienomis visose šalies bibliotekose vyksta Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė.

Lietuvos bibliotekininkų draugija, išplatinusi pranešimą apie Nacionalinę bibliotekų savaitę, teigia, kad bibliotekininkas - išsilavinęs, įdomus žmogus. Jis gali padėti bedarbiui susirasti darbą, sergančiajam užsirašyti pas gydytoją, ūkininkui gauti Europos Sąjungos paramą, studentui ar mokslininkui parašyti mokslo darbą. Jis gali padėti visiems - sužinoti, kas atrasta, priminti, kas pamiršta, sustabdyti per greitai bėgantį gyvenimą ir paskatinti mėgautis knyga.
Dirbdami šį darbą, jaučiame didelį kūrybinį malonumą, nes skleidžiame Gerąją Žinią pasauliui, Lietuvai, jos žmonėms.
Venas iš svarbiausių GARLIAVIEČIAI klubo veiklos prioritetų - stiprinti kuriančių ir mėgstančių kurti žmonių ryšius ir draugystę, įgyvendinant menines ir kultūrines veiklas.
Per „Garliaviečių“ klubo veiklos dvidešimtmetį klubo iniciatyva surengtos kelios konferencijos, vyko įvairūs seminarai, žymių mokslo ir meno sričių atstovų susitikimai, parodų atidarymai, knygų pristatymai ir kiti renginiai, skirti visai Kauno rajono bendruomenei.
Per 19-ąją nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę šalies bibliotekos siūlys pasinerti į kūrybinių ieškojimų ir atradimų pasaulį: išmokti valdyti dronus ir robotus, išmaniaisiais įrenginiais kurti meno objektus, naudojantis mobiliosiomis programėlėmis susimokėti mokesčius, keliauti, klausytis muzikos ar dalytis nuotraukomis.
Lietuvos bibliotekininkų draugija, Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės pagrindinė organizatorė, primena, jog šiandien bibliotekos visame pasaulyje virsta kūrybinėmis laboratorijomis, kur susitinka idėjos, žinios, patirtys ir technologijos. Turinčios labiausiai išplėtotus tinklus, galinčios pasiekti mažiausius ir atokiausius rajonus, bibliotekos atlieka svarbų vaidmenį mažinant kultūrinę ir skaitmeninę atskirtį, telkiant bendruomenes, ugdant kūrybingą ir laisvą asmenybę.
Kaskart, kai sielai duodame peno, ji būtinai ūgteli ir praturtėja.
.Garliavos Trečiojo amžiaus universiteto ansamblis „Ežiuolė“, vadovė Danguolė Šalnienė, jau patapo pilnateisiais klubo nariais, nes klube lankėsi ir koncertavo jau daugiau kaip tris kartus-tokią taisyklę klube turim. Moterys visada labai nuoširdžiai iš visos širdies ir dainavo, ir deklamavo, ir visus susirinkusius mokė gražių dainų apie pavasarį. Vakaronės tema: “Pavasario sulaukus“.
Pirmą kartą klube tądien pabuvojo bibliotekos skaitytoja Ernesta Matusevičienė. Ji paruošė savo gamintų papuošalų parodėlę. Jai talkino dukrelė Gabija ir sūnus Martynas. Parodėlė buvo pristatyta ir susirinkusieji buvo kviečiami į kursus papuošalų gamybai.
Klubas jungia įvairių talentų kūrybiškus žmones: dainuojančius, tapančius, rašančius , siuvančius, mezgančius ir ieškančius kaip išreikšti save.
Šių metų Lietuvos bibliotekų savaitės vienijanti tema „ATEIK – SUŽINOK IR IŠMOK“ primena apie neišmatuojamas galimybes visiems bibliotekų lankytojams.
Klube, , jei norit patirti naujų įspūdžių, pabendrauti, kviečiame lankytis kiekvieną mėnesį, čia sutiksit naujų įdomių žmonių. Dėl klubo renginių informaciją skelbiame mūsų bibliotekos el . puslapyje www.krsvbiblioteka.lt , skelbimų lentose, individualiais pokalbiais ir el. paštu.